Tréning sebaobrany

ASTORIA FIT & GYM OC Astoria 1. poschodie, Malá sála
Košice Juh, Južná trieda 29, Začíname od 4. septembra 2017 !

Tréningy: Tréning sebaobrany pre cvičencov od 16 rokov!
pondelok 19:05 - 20:20 - Panantukan & Silat & Kali- kurz sebaobrany
streda      19:05 - 20:20 - Panantukan & Silat & Kali- kurz sebaobrany

Ak máte záujem o skúšobný tréning je nutné nahlásiť sa telefonicky, alebo prostredníctvom emailu ! Skúšobný tréning je nezáväzný a je zdarma! Možnosť individuálnych tréningov pre záujemcov ktorým nevyhovuje čast tréningov! Informujte sa na: panantukan@azet.sk

Sebaobrana
Tréning je určený pre všetkých ! Začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilých cvičencov a športovcov i nešportovcov so záujmom naučiť sa brániť efektívne a rýchlo. Primárne je určený pre mužov prípadne odvážne ženy  od 16 rokov (nejedná sa o špecializovaný kurz sebaobrany pre ženy). Cvičenie bude prebiehaťv malej skupine preto do kurzu prijmeme len obmedzený počet účastníkov ! Podmienkou je dobrý zdravotný stav !

Ak máte vážny záujem zúčastniť sa kurzu neváhajte a zaregistrujte sa čo najskôr na panantukan@azet.sk K úspešnej registrácii je nutné uviesť celé svoje meno, email, mobilné číslo a zúčastniť sa skúšobného téningu kde si zakúpite permamentku.

Program kurzu:

  • základy Boxu a Kickboxu
  • základy filipínskeho Boxu - Panantukan
  • základy filipínskeho zápasenia – Dumog/Pangamot
  • základy použitia Kubotanu/Kogy alebo šatky/opasku v sebaobrane

Predpokladané trvanie kurzu: január 2018

Platby za kurz sú formou permanentky na 10 tréningov/50€. Platnosť permanentky je 2 mesiace od dátumu zakúpenia a permanentku si zakúpite u inštruktora! 

Permanentka platí len na tréning v našom kurze, neplatí na vstup do Fitka ktoré musíte po tréningu opustiť. V opačnom prípade Vám bude účtovaný vstup v hodnote 3,30€! Tréningu sa dá iba zúčastniť, nie je možné sa len pozerať !

Potrebné vybavenie: pohodlné tričko, šortky, boxerské rukavice, chrániče holení, suspenzor, chránič zubov, niečo na pitie, uterák. Cvičí sa na boso na tatami!

Viac tu: http://www.panantukan.sk/trening/

Han Academy of Martial Arts

Národné Tréningové
Centrum KALI & JKD
SLOVAKIA - Košice

Košice - Sever, Watsonova 4
Slávia Tuke, Dojo BUDOKAN

+421 948 460 425
kalisilat@azet.sk