Naša Akadémia je oficiálnym zástupcom Inosanto Kali & Jeet Kune Do pre celé Slovensko.
V našej akadémii sa venujeme výučbe Filipínskych bojových umení, Jeet kune Do, Panantukanu - Filipínskeho Boxu a sebaobrany. Trénujeme neozbrojený a ozbrojený boj so zameraním na využitie výlučne v sebaobrane bez obmedzenia súťažnými pravidlami, a náš tréning je postavený na princípoch a koncepcii Inosanto Martial Arts. 
Ponúkame aj rôzne kurzy a semináre zamerané na rôzne oblasti u nás vyučovaných bojových umení a ich jednotlivých modulov. Výučba formou kurzov je vhodná pre špecifické skupiny záujemcov od civilov až po profesionálov. Výcvik v rámci modulov je veľmi flexibilný a dá sa ľubovolne prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek. 

Výučba a výcvik je vedený v nasledujúcich oblastiach:

Jun Fan Kick Boxing
Jun Fan Trapping
Jun Fan Grappling
Panantukan- Filipino Boxing
Silat Concept ( Maphilindo )
Stick Fighting
Knife Fighting
Tactical Baton Concept - TBC ( teleskopicky obušok )
Self Defence Stick Concept - SDSC ( taktické pero, Koga, Kubotan )
Curved Blade Concept ( Karambit )

Členovia našej akadémie majú možnosť účasti na rôznych seminároch organizovaných nami alebo inými klubmi doma i v zahraničí. Tréningy sú zamerané na pochopenie kľúčových princípov systémov, zdokonaľovanie koordinácie, reflexov a individuálnych fyzických a mentálnych schopností každého cvičenca bez ohľadu na to či sa jedná o začiatočníka alebo pokročilého cvičenca. Každý rok sa v Košiciach konajú skúšky na žiacke stupňe z oboch našich primárnych systémov KALI & JKD.

V prípade, že máte záujem zorganizovať seminár vo svojom meste, alebo klube kontaktujte nás na mobilnom čísle : 0948 460 425  alebo  kalisilat@azet.sk