Vitajte na stránkach Han Academy Of Martial Arts v Košiciach !

Práve ste našli najlepší spôsob, ako sa naučiť brániť ! Sme tu aby sme posunuli Váš život k lepšiemu. Zmeníme Vaše telo, Vašu myseľ a Váš život vďaka najlepšiemu tréningu bojových umení s najlepšími inštruktormi.  Pozrite si naše videá
                        
Či už hľadáte dobrú cestu ako sa dostať do formy, či uvoľniť stres, alebo sa chcete učiť od najlepších, Han Academy Of Martial Arts je miesto pre Vás. Všetci záujemci o bojové umenia vrátane úplných začiatočníkov sú vítaní zacvičiť si v uvoľnenej a pohodovej atmosfére.
Tréningové metódy Han Academy Of martial Arts, štruktúra hodín a tréningové náradie sú stvorené pre dokonalý zážitok z bojových umení, ktorý je bezpečný a predsa efektívny. Toto môže byť pre Vás zábavne strávený čas a súčasne seriózna výuka bojových umení. Od prvého dňa Vás budeme trénovať v útoku, ale aj Vás učiť ako na útoky efektívne reagovať. Sebadôvera, zdravie, a dobrý pocit, že pre seba niečo robíte, to je skutočná formulka proti starnutiu.

                                                                                     
V Košiciach ponúkame bojové umenia a sebaobranu pre študentov všetkých úrovní. Učte sa z mnohých druhov bojových umení ako napríklad Filipínske Kali, JKD-Kickboxing, Jun Fan Gung Fu - Jeet Kune Do, Filipínsky Box /Panantukan / Silat,  a mnoho iných.

Nemusíte byť vo forme - nechajte nás urobiť to za Vás !

Tréningové metódy, štruktúra hodín a vybavenie sú navrhnuté pre vytvorenie plnohodnotného zážitku z bojových umení ktorý je bezpečný a zábavný, s využitím najlepších a nanajvýš praktických metód používaných v sebaobrane i v boji.

Zábavná atmosféra a uvoľnená nálada privíta ľudí každého veku, telesnej stavby a všetkých stupňov vedomostí.  Príďte ku nám zažiť zábavný a zaujímavý tréning, ktorý Vás naučí cenné vedomosti z oblasti sebaobrany a rôznych bojových štýlov.

Klikni na náš oficiálny YouTube kanál a prihlás sa na odber!