Kurz sebaobrany

Pripravujeme pre Vás nový kurz sebaobrany leto 2018 (júl-august). Kurz sa uskutoční len za predpokladu dostatočného počtu záujemcov preto neváhajte a prihláste sa najneskôr do 30 júna! Trvanie kurzu: Júl-August 2018. Prihlášky a info: kalisilat@azet.sk

Kurz je určený všetkým záujemcom od 18. rokov! Neváhajte a využite príležitosť spraviť niečo pre svoje bezpečie a bezpečie vašej rodiny. Počet miest je obmedzený, kto príde skôr má väčšiu šancu že sa ku nám dostane!

Chceš sa naučiť brániť rýchlo a efektívne ? Chceš spoznať exotické bojové umenia Kali Silat z juhovýchodnej Ázie ktoré vyučujeme len v našej akadémii ? Ak si odpovedal áno tak potom je u nás tvoje miesto, neváhaj a prihlás sa čo najskôr !

Vieš čo je Koga alebo Kubotan ? Je to malá tyčka alebo kolík pomocou ktorého sa môžeš veľmi účinne brániť ak vieš ako :-) ... Prípadne to môže byť vec ktorú bežne používaš každý deň a dá sa na sebaobranu použiť - pero/okuliare. Veľkou výhodou je jeho veľkosť, zmestí sa ti do vrecka ako aj to že sa jedná o legálny sebaobranný prostriedok ! Ak máš záujem môžeš sa ku nám pridať, ale dlho neváhaj a prihlás sa formou emailu alebo spravy na FB.

Miesto tréningu: 
H.A.M.A. Košice Sever, Watsonova 4, BUDOKAN GYM,
GPS: 48°44´9"N,  21°14´38"E

Čas tréningov:  Utorok a štvrtok 19,00-20,30 
Cena kurzu: permanentka 50€/10 vstupov

Potrebné vybavenie: vhodné oblečenie (tričko, šortky), pitie, uterák. Tréningové vybavenie (cvičný a sparringový palmstick, zbrane) sú v cene!