Poznámka : Alkohol a zápasy sa nezahŕňa.

Je to DIY Laboratórne Destilačné Prístroje, ktoré sú široko používané v laboratóriu,homeand iných oblastiach,môžete vykonať destiláciu podľa neho,je to pohodlné a môžete získať záujmy z neho.

Funkcie: 1. Samostatné tekutá zmes. 2.Test bod varu čisté zlúčeniny. 3.Čistenie a destiláciou. 4.Obnoviť rozpúšťadlá,alebo dusenou časť rozpúšťadla sa k obohateniu riešenie. Pozornosť Tipy: 1. Dal niekoľko rozbitá keramika do destilačnej banky, aby sa zabránilo likér z nárazom. 2. Poloha ortuťovej vnútri teplomer by mal byť na rovnakej úrovni s tryska spodnej časti. 3. Alkohol vo vnútri destilačné banky nemôže byť viac ako 2/3 objemu alebo menej ako 1/3 objemu. 4. Chladiacej vody vo vnútri kondenzátora potrubie vstupuje do úst a dostane sa rany. 5. Vyhrievané teplota nemôže nad bod varu najvyššie materiál zmesi. Balenie obsahuje: 1 ks lab destilácie nastaviť všetko tak, ako na obrázku.

Štítky: vytvoriť olej, laboratórne jednotky rady, pipety ampulka, laboratórny kufrík, chemic sklo, chemického činidla, distiling destilácie, stĺpec destilácie 2, krátke destilácie nastaviť, chémia sklo.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Pridať recenziu

150ml malé destilačná jednotka Sklo Esenciálny Olej, destilačné jednotky pure dew čistenie chemické laboratórne vybavenie

Doplňujúce údaje

Cena:€57.58

SKU: w101282

Recenzie: