Doprava: Zásielka bude usporiadané do 2 pracovných dní po platbe je prázdny, tak dlho, ako kupujúceho, údaje a dodaciu adresu je potvrdené. Uveďte, prosím, právo psč a platné telefónne číslo, aby sa zabránilo oneskorenie pri preprave. Vzdialenej oblasti poplatok vylúčené, na adresy uvedené v odľahlých oblastiach, na DHL/UPS (webové stránky, bude účtovaný extra Dovozu Dane: Sme nie je zodpovedná za akékoľvek Cla alebo Dovozu Dane za poplatok, vlastné. Budeme označte položku hodnota je 8 USD na pozemok, je táto hodnota pre vlastné vyhlásenie účely. Ak máte špeciálne požiadavky na deklarované hodnoty, prosím, dajte nám vedieť, budeme sa snažiť v našich silách, aby spĺňali vaše potreby. Vrátenie a Záruka: Na všetky produkty v našom obchode sme vám ponúknuť jeden rok záruky pre nich. To znamená, že od okamihu, kedy ste zadať objednávku do jedného roka, a ak tam je niečo zle s produktmi(pri normálnom používaní samozrejme), budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť problém. Napríklad, môžete si kúpiť DVD prehrávač v našej predajni, a po pol roku používania, to pokazí, a po rozhovore s nami, nemôžete vyriešiť problém sami, môžete si vybrať na odoslanie späť k nám, a my vám pomôcť opraviť, potom sme sa pokúsiť odoslať ju k vám. O tomto postupe, tam je poštovné náklady vyrobené. Ste zodpovedný za prepravné náklady spojené s vrátením a budeme sa pokúsiť odoslať ju k vám na naše náklady. Spätná väzba: je veľmi dôležité, aby každá predajňa on-line. Dúfame, že našim kupujúcim budeme kontaktovať nás po prvé pred odchodom negatívny/neutrálne spätnú väzbu. Prosím, dajte nám vedieť, problém výrobku tak, aby sme mohli zarobiť oppotunity na našich silách pomôcť vyriešiť problém. Sme presvedčení, že sme vám ponúkne dobré riešenie pre váš problém.

Štítky: chrome pre kia sportage 4, xceed, nárazník kia optima, 2013 kia sportage, kia sportage plastový predný gril, 2005 kia sportage, nárazník kia, kia sportage predný nárazník svetlometov, kia sportage mat 2019, kia sportage iv brzdy.

Model Auta pre Kia Sportage R 2010 - 2016
Externé Testovanie Certifikácia ce
Položka Šírka 0cm
Špeciálne Funkcie Dekoratívne ochrany
Položka Priemer 0cm
Položka Dĺžka 0cm
Položka Hmotnosť 3kg
Názov Značky LB
Materiál ABS
Položka Výška 0cm
Model Rok pre Kia Sportage R 2010 - 2016
Názov Modelu pre Kia Sportage R 2010 - 2016

Pridať recenziu

Auto styling na rok 2010 - 2016 Kia Sportage R ABS Chrome Predný +Zadný Nárazník Stráže Chránič Protišmykové Platne 2ks / SET

Doplňujúce údaje

Cena:€135.20

Kategória:Vonkajšie Časti

SKU: w102

Recenzie: