1. Verný predávajúceho. Zákazník je 100% spokojnosť je našou prioritou;

2. Top Kvality. Všetky produkty budú dvakrát skontrolovať pred odoslaním, aby sa zabezpečilo, že bude najlepšie podmienky.

3. Ideálne balenie. Poskytujeme perfektný obal služby a záruky vašej produktov budú nulové poškodeniu počas prepravy.

Členenie Položka Opis

1.100% Vysokej Kvality

2.montáž tvár luk

3. Zliatiny zinku

Balenie Zoznam

1*funkčné Zubné laboratórium articulator model bit

V súčasnosti môžete platiť pomocou Boleto, Visa, MasterCard, Viazaný,Boleto,Western Union. Viac možností platby budú k dispozícii na www.kalisilat.sk v budúcnosti . V súčasnosti môžete platiť pomocou Boleto, Visa, MasterCard, Viazaný,Boleto,Western Union. Viac možností platby budú k dispozícii na www.kalisilat.sk v budúcnosti .

1.Tovar ste si objednali budú zverejnené v tretí pracovný deň po prijatí platby. (Budeme vás informovať e-mailom, ak akékoľvek oneskorenie došlo v dôsledku dovolenku udalosti.) 2.Všeobecne dodacia lehota je medzi 5-60 pracovných dní. (Po dopravy začal, aby sa bude monitorovať a sledovať položky budú zverejnené na www.kalisilat.sk.) 3.Upozornenie nebudeme zodpovední za ciel, môže byť ciel v dôsledku niektoré krajiny colnej politiky .Akonáhle sa to stalo, prosím, colné odbavenie sami.

Príručka na riešenie problémov, ako nižšie

* Prosím, kontaktujte nás pre podrobnejšie informácie o správy, e-maily alebo obchodný manažér.

* Skontrolujte, či balík, a položku opatrne. * Ak máte akékoľvek iné požiadavky mohli by ste nám povedať!

Štítky: zubné nástroj zubár, toothpast, zubné laboratórium vosk, zubné model zubov, lab zuby, zubné laboratórium laboratórium, c fiting, alarm ryby, zubné articulators, zubné vosky.

Veľkosť Large
Zložka ZINOK
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky D2DSP
Položka Druh Bielenie Zubov
Číslo Modelu 19082103
NET WT 35 g

Pridať recenziu

1 nastavte funkčné Zubné laboratórium zliatiny zinku articulator model skus articulator fiting tvár luk kameň pre model práce

Doplňujúce údaje

Cena:€145.97

Kategória:zľavy

SKU: w108

Recenzie: