Odrážky:

1、Stohovateľné veža hračka stimuluje detí priestorové myslenie, schopnosť a hand-eye koordináciou schopnosti, umožňuje deti myslieť tvorivo a predĺžiť hru taktiky.

2、visí hračka pre deti, ktoré sa skladá z 36 gule v 4 farbách, stohovateľné hračka s elegantné a nádherné multi-farebné guľôčky, tie nádherné samolepky a tabuľky dekorácie, závesné hra je najviac zaujímavá hra Tajomný multiplayer, a viac interaktívne medzi rodičmi a deťmi, potrebné vzdelávacie hračka pre doskové hry stretnutie.

3、Interaktívne stohovanie a prehodiť hry, najlepšie detstva playmate hrať s priateľmi a rodinou.

4、Môže tiež zvýšiť detí farby diskriminácie schopnosť a obohatiť detí tvorivosť a predstavivosť, kultivuje v mozgu, myslenia, doskové hry, aby deti detstva plný múdrosti.

5、detské puzzle hry angažovať sa pre ich rodičov a rodiny, zvýšenie rodič-dieťa interakcie, viac, priateľstvo, a zvýšenie účasti v hre, Interaktívne stohovanie a prehodiť hry, aby deti viac vychutnať si hru, prísady do rodiny radosť.

Špecifikácie:

Názov: Tower Stohovanie Dosková Hra

Materiál: plast

Veľkosť: o 26x6x26CM/10.24x2.36x10.24in

Balenie Zoznam:

1*Tower Stohovanie Dosková Hra

Štítky: gymnast, hra, motor zručnosti, apple červ, jemné motorické zručnosti, rc vola časti, rada elektromotora, časti stels skif 50, motor skateboard, stels atv časti.

Číslo Modelu Veža Stohovanie Dosková Hra
Dropshipping Veľkoobchod
Upozornenie Nejedzte malé diely!
Pôvod CN(Pôvodu)
Tému Zvieratá & Príroda
Vekové Rozpätie 14 Rokov & Up

Pridať recenziu

Veža Stohovanie Stolová Hra, Jemné Motorické Zručnosti Bloky S Stohovanie Stavebné Hračiek, Spoločenských Hier Pre Deti

Doplňujúce údaje

Cena:€7.66

Kategória:Hračky A Záľuby

SKU: w1080

Recenzie: