Milí priatelia:

Vitajte v našom obchode,mohli by ste prosím niekoľko minút trvať, kým sa na to pozerať návod? ďakujem.

1. S cieľom vybrať tie správne produkty,urobili sme opatrní kategórie pre vás,ak máte viac žiadosť, napríklad: potrebujete nárazníka,alebo bez nárazníka, môžete zanechať odkaz, keď ste objednávanie, môžete, samozrejme, kontaktujte nás priamo.

2. Ak potrebujete zváracích káblov za konektor, by ste lepšie poskytovať paramper kábla a špecifikácia konektor. Ak je to pre profesionálneho vybavenia kábel, uveďte zvaru definícia.

3.Máme dobrú cenu a pre veľké množstvo, a sme schopní prispôsobiť s káblom podľa požiadaviek zákazníka

4.prosím, odoslané správy a povedzte nám, aké chceš, keď si urobiť objednávku!

5. Všetky naše ceny sú maloobchodné ceny. V záujme toho, aby sa cena priaznivejšie, sme si stanovili prepravné náklady. Cena vidíte, je cena, musíte však znášať náklady na prepravu. Viac nákup množstvo, výhodnejšie ceny, ak máte nejaké veľké Pre hromadné objednávky, prosím neváhajte a kontaktujte nás pre viac zliav. Ďakujeme

6.Bez ohľadu na to, aká je vaša množstvo, ktoré by sme radi vám zašleme tovar včas, a bude ponúkať sledovacie číslo na vás, aby ste postupujte tovaru hore.

7.Vážený klient, ak je vaša objednávka viac ako USD $200, zabezpečíme express dodanie, tovar vám dorazí v 5days. a objednávky menej ako USD $200, zabezpečíme www.kalisilat.sk Štandardná Doprava / Čína Príspevok malé paketové/ ePacket tovar dorazí v o 15 dní.

8.Konektor sme predali je Medzinárodná značka kompatibilita konektor, prosím vyberte si správne číslo dielu podľa toho, čo potrebujete. Akékoľvek číslo dielu musíte potvrdiť, prosím, kontaktujte saler špecifikácie. Ďakujem moc za vašu dôveru

Štítky: Konektor 2pin nepremokavé, zásuvka ip65, konektor nepremokavé, 10pin konektorom, konektor kábla nepremokavé, 7pin, japonská armáda ww2, outdoor box ip55, 6pin konektor, zapečatenej krabice ip65.

Číslo Modelu XHP20 série nepremokavé konektor
Názov Značky SZJELEN

Pridať recenziu

XHP20 , Nepremokavé Konektor 3 pin IP65 Elektrické Zapečatené Horenia Spojovacej skrinke Konektor Kábla pre Vonkajšie LED

Doplňujúce údaje

Cena:€5.74

SKU: w1090

Recenzie: