Funkcie:

Solárny Panel:

Tento produkt prijíma nový spôsob konverzie na dvojnásobok pracovný prúd zo solárneho výstupu s rovnakým oblasti a výkon.

Dva-pásmový výstupného napätia slnečnej energie je rozdelený do 18V & 9Vor 12V & 6V radenie prevodov. Podľa rovnakej oblasti výkonu, výstupný prúd zo solárneho panelu, štvorhra, takže je možné nabíjať autá, mobilné telefóny, počítače, a batérií v rovnakom prostredí. Zvýšenie účinnosti a zdvojnásobil plnenie rýchlosť.

Výrobku je flexibilný a skladacie, a dá sa priložiť na hladký povrch s určitým amplitúdy. (napríklad auto strechy.)

Špecifikácie:

Materiál: PET+Poly kremíka bunky

Vodotesný hodnotenie: IP65

Solárna energia konverzný kurz: 20%

Pmax: 60W

Vpmax: 18V/12V/9V/6V

NOCT(menovitý prevádzkový bunky teploty): 40-85°C

Veľkosť: o 440x200x2.5 mm/17.32*7.87*0.10 palec

Max solárne vstup:

12V batérie, najvyššie 23V

24V batéria, keď najvyšší 46V

Vyrovnanie: 14,4 V/14.2 V/14.6 V

Float poplatok: 18V/12V/9V/6V/5V (defaul, nastaviteľné)

USB Výstupné napätie:

DC výstup: 18V 2.81 A

USB výstup: 5V 2.8 A (max)

TYP-C výstup: 5v 2.8 A

Self-odporúčame:

Prevádzková teplota: -35-60℃

Farba: čierna

Funkcie:

10A Radič:

1. Build-v priemyselných micro radič.

2. Úplne 4-štádiu PWM nabitia riadenie.

3. Jedno-tlačidlo nastavenie,digitálny displej, automatická funkcia pamäte.

4. Dual mosfet zvrátenie týchto práv, nízkou tepelnou productions.

5. Build-in short-circuit práv, otvoreného obvodu práv, reverzné práv, nadmerným práv.

Špecifikácia:

Model: PWM

Buck poplatok: bude 18,8 V

Float poplatok: 17.4 V

USB výstup: 5V/3A

Self-odporúčame:

Absolutórium stop: 11.4 V

Napätie: DC 12V/24V

Max solárne vstup:

Prúd: 10A

Menovitý pracovný prúd: ≤20A

Absolutórium znovu: 10.2 V

Pracovná teplota: -35℃~60℃

Výstupné napätie: 12V/24V Automaticky rozlišovať napätie

Inštrukcie:

1. Dajte solárny panel, batéria smerom k slnku, a indikátor LED výstupu poľa zmení na červené. Potom solárny panel začne pracovať. USB výstup výstup 5.2 vDcvoltage, DC circular výstup výstup 18v priame nabíjacie napätie, (Keď sa budete musieť obrátiť na bloku prepínač,H blokovanie DC výstupné napätie 12v& 18V-L blokovanie DC výstupné napätie 6v& 9V.

2. Tento produkt nie je odporúčané na nabíjanie mobilného telefónu priamo. Malo by sa používať spolu s plnením banky, ktoré môžu byť použité na nabíjanie mobilného telefónu, tabletu, počítača a iných elektronických výrobkov.

3. Pripojenie batérie, pripojte DC alligator svorka s DC výstupné napätie 18v(20V keď bez zaťaženia). Poznámka: kladné a záporné krokodílky by nemali byť pripojený alebo sa dotkol v prevádzke, čo môže spôsobiť krátke-line alebo pálenie kúrenie

Poznámka: ak je výrobok vybavený regulátor musí byť pripojený k batérii pracovať. Inak, kontrola nie je zobrazený a nefunguje teplé plechovky.

Balenie Zoznam:

1 x Skladacie 60W, Solárny Panel s Príslušenstvom

1 x Solárne Panely, Regulátor Nabíjania Batérie

1 x užívateľská Príručka

PLATBY: 1) akceptujeme Alipay, Západ Únie,TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. 2) Platba musí byť uskutočnená do 3 dní po objednaní. 3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby.

POŠTOVNÉ: 1) My len loď do vašej potvrdil adresu. Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správna, pred nákupom. 2) Normálne,všetky objednávky bude dodaný von do 1-2 pracovných dní po zaplatení potvrdenie. 3) Do zásielky Poštou Air Mail je len pre hmotnosť menej ako kg, 2 kg tovaru. 4), Ak by ste potrebovali tovar veľmi naliehavo ,prosím, kontaktujte nás pre DHL alebo Fedex Doprava atď. Budeme vypočítať prepravné náklady na vás.To vždy trvá približne 3-7 dni, aby sa dospelo.

VRÁTENIE: 1) nie Sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane 2) snažíme sa našim zákazníkom. 3) vrátime vám ak vrátite položky do 7 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

PRIPOMIENKY: 1) Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. 2) Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. 3) v prípade, Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. 4) Budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: solárny panel, 20 w solárny panel, 300w solárny panel, skladacia solárnych článkov, solárny panel 60w, invertor solárny panel, batéria, solor panel 100w, túru solárny panel, solárne bunky, solárny panel 12v 5v.

Funkcia 4 placa solárne 12v para cargar bateria
Funkcia 2 placas solares
Drop shipping Podpora
Funkcia 1 Solárny Panel
Funkcia 5 painel eletrico
Číslo Modelu Solárny Panel
Funkcia 3 panneau solaire

Pridať recenziu

Skladacia 60W, Solárny Panel 4-štádiu PWM Nabitia Riadenie PET+Poly Kremíka Bunky 12V/24V Auto Napätie Solárneho Panelu Batérie Regulátor

Doplňujúce údaje

Cena:€18.69

SKU: w109327

Recenzie: