Funkcie:

-Ponúka 360-stupňový otočný montážny štítok pripojený k dvojité koliesko navi systému.

-Dve-Diera, kovu a Prírubu upevnený 16 mm guličkové ložisko leží na individuálnej podpory ložiská a je ideálny pre väčšinu priemyselných prenos aplikácie.

-Loptu prenos jednotky môže byť tiež použitý v rôznych non-priemyselné aplikácie, vrátane maloobchodnej predajni zobrazuje a letisko batožiny prevody.

-Loptu podporu cup je kalenej a pozinkovanej, ochranný kryt zaisťuje nízky krútiaci moment a dlhú životnosť.

-Loptu Prenos Jednotky je ideálny pre nahradenie vaše zlomené jeden na kancelárske stoličky.

Špecifikácie:

-Materiál: Nerezová Oceľ

-Povrchová úprava : Zinok Pokovovanie

-Model : CY-15A ,5/8-A

-Dĺžka : 50mm

-Šírka : 32 mm

-Výška : 21 mm

-Montáž Hole Ihrisku : 40 mm

-Upevňovacie Diery Vzdialenosť : 4 mm

-Lopta Priemer : 15.875 mm (5/8 palca)

-Jeden Zaťaženie : 10 kg (Max. 20 kg)

-Jeden Hmotnosť : 43 g

Package Zahrnuté:

10 x Loptu Prenos Jednotky

Dodacie Údaje Všetkých položiek bude odoslaný do 5 pracovných dni, Čína Príspevok Letecky alebo ePacket po zaplatení je jasné.Normálne. Položky dorazí v 7-35 pracovných dní. Čas príchodu závisí na niektoré faktory, a rôzne oblasti: Táto tabuľka ponúka len odkaz na čas príchodu, nie/'t znamenajú, že sme na doručenie všetkých vyššie uvedených krajinách. Ak ste naliehavo Prosím, vyberte si iný vyjadriť ,ako je DHL,UPS ,atď. Podmienky Predaja Všetkých výrobkov predávame patria továreň záruka, don ' /' kryt položky, ktoré boli týrané, vypálené a poškodené v akejkoľvek forme. Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom Správy v prípade, že ste nedostali položky, budeme kontrolovať ho s post office, a potom odoslať alebo vrátenie chýbajúce položky. V nepravdepodobnom prípade, že váš produkt je chybný v každom prípade, musíte kontaktovať nás čo najskôr a potom ho vrátiť do 7 Dní od prevzatia tovaru. Poštovné a balné, poplatok sa nevracia. Sme nie je zodpovedná za dodanie alebo poistenie poplatky vzniknuté pri návrate položku späť k nám. Ak ste vrátiť tovar zakúpený od nás, to musí byť späť v Pôv. Stave . To zahŕňa balenie, letáky, príručky, atď. Prosím, aby do 5 Pracovných Dní na nás na spracovanie vašej vrátené položky. Kontaktujte nás, Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte nám.Odpovieme vám čo najskôr. Ak žiadna odpoveď do 24 Hodín(v pracovné dni) , skontrolujte spam vo vašej e-mailovej schránky. Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu , normálne tak budeme snažiť v našich silách vyriešiť akýkoľvek problém. Prosím DONOT zanechať negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, ak ste nezadali/'t prijatú položku, pretože sme sa zmienili, dodacia lehota opakovane.

Štítky: lopta masážny valček, atmega168, prenos loptu, príruby gumené kolieska, roller loptu ložisko prenos, guľkové ložisko prenos, farba kolies, dopravníkových valčekov, medveď, kovové nylon loptu ložisko prenos.

Druh Okno Valčeky

Pridať recenziu

10pcs 5/8 quot 15,8 mm Príruba Namontované Loptu Prenos Jednotky Ložisko Dopravníkových Valčekov Zaťaženie Kolesa 20 kg CY-15A

Doplňujúce údaje

Cena:€9.44

Kategória:zľavy

SKU: w1100

Recenzie: