Auto sedáku budú užitočné pre zmiernenie únavy a urýchlenie metabolizmu. Silná Kompresia, odolné voči Opotrebovaniu, pre vozidla auto kryt sedadla. Prírodné a Účinné na protišmykovým Gumovým-soled - luxusné auto prestieranie bez toxín, spodná podložka navrhnutá s anti-slip gumy, zabrániť pádu z auto sedadlo vodiča. Univerzálne, vhodné pre väčšinu päť sedadiel automobilu. Environmentálne Sídlo Protector - Chráni proti zápachu, všeobecné a opotrebovanie - jednoduché prach z vlasov/nečistoty z vášho domáceho maznáčika; ľahko sa čistí. Ľahko & Rýchla Inštalácia s robustné príslušenstvo - S pevné a odolné Príslušenstvo, to auto kryt sedadla obsahuje 4 pracky s trvanlivosti (pevne pripnutá na opierku hlavy), 2 kovové háčiky (hitched pod predné sedadlo z auta) a 4 plastové skľučovadla (chytený v sídle medzery)

Najlepšia Voľba pre O SHI AUTO Sedák - Teplé a pohodlné vozidlo prestieranie, vyrobené z hubky z vysokej pružnosti Interiér, antibakteriálne a anti-statické.

Štítky: list vankúše, auto dobré, auto nálepky, valentines vankúše, auto stoličky protector, kryt sedadla, auto predné sedadlá, vrkoč riadidlá, auto kryt sedadla nastavte, auto kryt sedadla vesmíru.

Položka Dĺžka 145cm
Štýl Obyčajný
Funkcia Na dlhú dobu, ale nezmizne
Hustota materiálu 180 g/štvorcových metrov
Položka Hmotnosť 0.8kg
Mfg Poradové Číslo Teplé Zimné
Druh Materiálu Velveteen
Nastaviť Kus 2
Platné Sezóny Jeseň A Zima
Položka Výška 0.6cm
Položka Šírka 53cm
Názov V zime auto vankúš
Kombinácia Formulár Pripojenie
Názov Značky O SHI AUTO
Špeciálne Funkcie Základné Funkcie
Položka Druh Prestieranie & Podporuje
Vhodné modely Univerzálny
proces ručné
Či to ovplyvňuje airbagy No
Plyšové výška 0.35 mm

Pridať recenziu

2 KS Auto zadné a predné sedadlo pad /teplé Krátke plyšové auto zadné vankúše mat /Zima velvet auto kryt sedadla,Vhodné pre Väčšinu Automobilov

Doplňujúce údaje

Cena:€27.04

SKU: w1166

Recenzie: