Popis: Zabrániť Striekajúcej - dodáva Sa s krytom, uistite sa, že ryby, váhy nebude splash keď ste škrípanie ryby, váhy. Ľahko sa Čistí - ryby, váhy, ktoré boli škriabal sú uložené v jeho malé okno, stačí naliať váhy a tesnila. Jednoduché uskladnenie - Dodáva sa s zavesenie otvor na konci rukoväte, to môže byť zavesil na skladovanie. Škrabanie Ryby, Váhy Efektívne - Ryby, váhy, budú odstránené rýchlo a efektívne jej ostrý okraj na spodnej časti. Krásny Dizajn - Jeho jedinečný tvar ryby dizajn robí váš život plný zábavy. Špecifikácia:

Položky: Ryby, Váhy Škrabka

Materiál: ABS+AKO

Veľkosť: 16*5.5*4.2 cm/6.3*2.2*1.7 v

Hmotnosť: 0.06 kg

Farba: Modrá/Zelená/Biela Upozornenie: z Dôvodu rôznych zobrazenie v každom elektronickom zariadení, položka skutočná farba sa môže mierne odchyľujú od obrázky. Ďakujeme za pochopenie. Ak máte akékoľvek ďalšie naznačujú, alebo otázku, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek. Tešíme sa na rokovaní od vás. Čo je v Balení:

1 x Ryby, Váhy Škrabka

Štítky: pre rastlinné strúhadlo, pony pokožky, ryby škrabka, zlato zeleniny škrabka, knive, čisté ryby nástroj, elektrické ryby scaler, filety ryby, nôž, ryby škrabka, rybej kože.

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu JJ-1001
Morské Plody Nástroje Typ Ryby, Váhy Škrabka
Funkcia Eco-Priateľský
Materiál Plastové
Certifikácia CE / EÚ
Druh Morské Plody Nástroje

Pridať recenziu

Ryby, Váhy Škrabka Ryby Pokožky Kefou Škrabanie Graters s Krytom pre Škrabanie Ryby, Váhy Nôž na Čistenie Škrabka Škrabka Scaler

Doplňujúce údaje

Cena:€2.58

Kategória:zľavy

SKU: w1277

Recenzie: