Kupujúci FAQ: 1. Ako dlho bude loď na objednávku? Odpoveď: Dobrý deň, za normálnych okolností, tri dni doručenia. 2. Ako často dostanem produkt? Odpoveď: Dobrý deň, bude doručený v rámci záväzku, ktorý obdobia, všeobecne 7-35 pracovných dní (s výnimkou špeciálnych krajín). 3. Nie som obdržal v čase záväzok produktu, ako robiť? Odpoveď: Dobrý deň, ak v čase sľúbil, nedostali, a budem vám plnú náhradu, budem mať najviac Prosím, nebojte sa. 4. Dostal som poškodeného produktu, ako to mám urobiť? Odpoveď: produkty prejdú prísnym balenie, za normálnych okolností nie je poškodený, či výrobok je poškodený, dáme vám plnú náhradu Prosím, nebojte sa. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, obráťte sa na nás a sme radi, že pre vás slúžiť. Informácie o výrobku Značky: WXDUUZ balenie Obsahuje : Samolepky na Stenu & Prenos Film & užívateľská Príručka Materiál : životné prostredie, PVC * Obrázok je len pre referenčné účely a nemusia presne znázorňovať skutočné rozmery.

Štítky: umenie nálepky dj, balenia nálepky dj, dj nálepky, 3d wallpap, wallpap, headset stenu, walpap, tetovanie nálepky dj, hudba nálepky na stenu, nálepky dj chlapcov.

vzor Lietadlo Nálepka Na Stenu
Špecifikácia Single-piece Package
Klasifikácia Podlahové Samolepky
Materiál PVC
Názov Značky WXDUUZ
Tému vzor
Štýl Moderné
Scenáre STENY

Pridať recenziu

Slúchadlá Hudby DJ Wall Odtlačkový Tapety Dekor Deti Spálňa nástenná maľba Moderný Dizajn izba Art Decor detská Izba Stenu, Nálepky U666

Doplňujúce údaje

Cena:€4.43

Kategória:Home Decor

SKU: w13

Recenzie: