Automobilový Veľký Displej Skryté Vysokým Rozlíšením Nočné Videnie Jazdy Záznamník (Black)

Popis

Veľmi kompaktný dizajn, schováva sa za svojho zrkadla, tak nemá zaberajú veľa miesta, alebo príčinou obštrukcie pri jazde. Jednoducho a bezpečne namontovať na vaše čelné sklo alebo palubnú dosku v priebehu niekoľkých sekúnd obojstrannú lepiacu ťuknite na položku, je To jednoduché pre zákazníka, aby sa pripojiť skryté vodičov integrácia s vozidlom.

Funkcie

- Farba: Čierna.

- Materiál: Zliatiny Zinku+Plast+Elektronických Komponentov

- Veľkosť: 8.3 x 5 x 5 cm.

- Napájanie: USB 5V.

- Stratový výkon: 120uA.

- Rozlíšenie: 1280*720.

- Podpora TF Kariet až do 32 G.

- Formát: AVI/MP4.

- Ostatné Funkcie: USB napájací zdroj(5V/500MA), USB2.0 Prenosu Dát, Podpora až 32 G T-Flash Karta rozšírenie

- Diskrétny Dizajn&Skryté nedeštruktívne Inštalácia: fotoaparát pripojí k čelné sklo, zostať skryté od mimo auta,nie blokovať dohĺad. Vziať silu z kábel namiesto byt. rozvádzač. Je to jednoduché pre zákazníka, aby sa pripojiť skryté vodičov integrácia s vozidlom.

- Full HD Video 1920*1080P Rozlíšenie Videa,s 170 stupňov široký uhol pohľadu objektívom,dostanete jasné videá. Poznámka: rozlíšení 720P a 140 stupňov široký uhol pohľadu objektív pri použití ako spätné kamery.

- Výkonné Funkcie: Tento Skrytý Dash Kamera používa pevný základ pracka, aby sa držiak pevnejšie a udržať od pádu,so všetkými funkcie:ADAS,Riadenie pomoci, Elektronické psa, Parkovanie Monitorovanie, Detekcia Pohybu, ktoré vám prinesú bezpečnejšiu jazdu.

Balenie zoznam

1 x Dash Cam

Štítky: dvr s adas funkcia, DVR, dashboard pohybu kamery, dvr lexus, ds fotoaparát, nahrávanie videa, gt v8 médií, jednotky usb flash, kamera ford kuga, polo fotoaparát.

Snímok Za Sekundu Iné
Špeciálne Funkcie Detekcia Pohybu
Chipset Výrobca Iné
Názov Značky Vorcool
Montáž Režim Skryté Typ

Pridať recenziu

Automobilový Veľkým displejom, USB Jazdy Záznamník ADAS Auto Kamery Parkovacie Monitor Skryté Záznamník Nočné Videnie Jazdy Pomoc

Doplňujúce údaje

Cena:€15.54

Kategória:zľavy

SKU: w1329

Recenzie: