Domácnosti potrubia obehu posilňovacie čerpadlo

Solárne ohrievače vody preplňovanie; apartmán vyriešiť problém s nízkym tlakom vody, cirkulujúci teplý, domov kotlová voda cirkulácia Teplej vody, vykurovacích systémov, priemyselné cirkulačné systémy (plyn, elektrické kotly); klimatizačné a chladiace cyklu systému

KUPUJÚCI JE ZODPOVEDNÝ ZA VŠETKY PREPRAVNÉ A MANIPULAČNÉ NÁKLADY. NÁKLADY NA DOPRAVU SÚ URČENÉ MIESTO KUPUJÚCI A HMOTNOSTI POLOŽKA PREDÁVAJÚ.

POŠTOVNÉ NEBUDE KONAŤ, KÝM PRIJATÍ PLATBY.

POZORNOSŤ MEDZINÁRODNEJ KUPUJÚCICH: UVEĎTE, PROSÍM, TELEFÓNNE ČÍSLO A ADRESU DORUČENIA, TAKŽE SA MÔŽEME DOSTAŤ POLOŽKY DODÁVANÉ K VÁM. NEZABUDNITE O AKÉKOĽVEK INÉ POPLATKY, KTORÉ SÚ ÚČTOVANÉ DOPRAVCOM(NAPR.:Colné odbavenie a daňové náklady). TO JE NIEČO, ČO NEMÁME KONTROLU NAD A JE PRÍPLATOK NA DOPRAVU.

SME TIEŽ MÔŽE NAVRHNÚŤ POUŽÍVATE INÉ LODE SPÔSOBMI, NAPRÍKLAD: LETECKY ALEBO PO MORI.

MY VÁM VRÁTIME PENIAZE, AK TOVAR OBDRŽÍTE NEFUNGUJE VÔBEC, AK TO BOLO UVEDENÉ AKO "ČASTI LEN" ALEBO "NIE JE V PRACOVNOM STAVE." KUPUJÚCI JE ZODPOVEDNÝ ZA VŠETKY NÁVRAT POŠTOVNÉ POPLATKY. RAZ POLOŽKA SA DOSTALI NA NAŠE MIESTO SME VYDÁ VRÁTENIE PEŇAZÍ.

TOVAR MUSÍ BYŤ VRÁTENÝ DO 14 DNÍ OD DÁTUMU JEJ BOLO DORUČENÉ KUPUJÚCEMU.

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV JE PRE NÁS VEĽMI DÔLEŽITÉ. PROSÍM, NEVÁHAJTE A POŠLITE NÁM E-MAIL ALEBO SPRÁVU CEZ ELIEXPRESS S AKÉKOĽVEK OTÁZKY, KOMENTÁRE ALEBO OBAVY.

KUPUJÚCI:, POZRITE SI NAŠE SPÄTNÚ VÄZBU A CENOVEJ PONUKY S DÔVEROU. NEBUDEME OPUSTÍ SPÄTNÚ VÄZBU PRE KUPUJÚCICH, KÝM SME ZÍSKALI SPÄTNÚ VÄZBU. MALA BY VZNIKNÚŤ PROBLÉM, PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS PRED ODCHODOM NEUTRÁLNE ALEBO NEGATÍVNE SPÄTNÉ VÄZBY; TO NÁM UMOŽNÍ PRACOVAŤ S KUPUJÚCIM NA VYRIEŠENIE AKÝCHKOĽVEK PROBLÉMOV.

UISTITE SA, ŽE PRIDAJTE NÁS DO ZOZNAMU OBĽÚBENÉ POLOŽKY, A POZRITE SA NA NAŠE ĎALŠIE POLOŽKY!

Štítky: jacuzzi odstredivé čerpadlo, silné odstredivé čerpadlo, základy odstredivé čerpadlo, vertikálne odstredivé čerpadlo, etapa odstredivé čerpadlo, rotačné odstredivé čerpadlo, 1 odstredivé čerpadlo, rovno odstredivé čerpadlo, opravy odstredivé čerpadlo, 3 odstredivé čerpadlo.

Drôt Materiál Medi
Palivo elektrické
Rýchlosť 2860r/min
Ložisko Mangán keramiky
Teória Odstredivé Čerpadlo
Tlak Vysoký Tlak
Max. prietok 130L/min
Štandardné alebo Neštandardné ŠTANDARD
Použitie Voda
Max. Vedúci 6m
Napätie 220v50hz
Materiál obežného kolesa FRP
Moc 125W
Kvapalina tem. 2-100 stupeň
Číslo Modelu HJ-125E
Rúrky dia. 40 mm
Štruktúra Jednostupňové Čerpadlo

Pridať recenziu

HJ-125E 220v50hz 125w 130L/MIN 6m Vysokej teplote, chladené bubnové vodné čerpadlo

Doplňujúce údaje

Cena:€93.47

Kategória:zľavy

SKU: w1343

Recenzie: