Funkcia 1.Profesionálne nožnice Tento styling nožnice špecializovaných vysoko kvalitnej nerezovej ocele, Sušič na Rezanie nožnicový je tvrdené s presným ostrím rovnomerne výbava vlasy voľne. 2. Ergonomický dizajn Naše Vlasy Rezanie Nožnicový je skvelé pre salón pracovníkov, barbers, a osobné domáce použitie, ako dobre. Nie je potrebné sa obávať, že strihanie vlasov bez britva hranami nožnice vedie k štiepeniu a štiepeniu. 3. Multifunkčné použitie S dĺžkou 6 palcov, Vlasy Rezanie Nožnicový je bezpečné a jednoduché použitie, na mužov, ženy, staršie osoby, deti, bábätká. Jeho charakteristické jednoduché-rukoväť dizajn umožňuje nožnicový do kolísky prsty, prináša istý účes každý čas! Samozrejme, môžete ho použiť aj na čalúnenie a ženícha vlasy vaše obľúbené zvieratko. 4. Jedinečná funkcia sa Líši od iných nerezové nožnice na trhu, naša nožnicový znižuje chaotický vlasy spleť ako žiadne vlasy uviazne medzi jeho čepele, na rozdiel od iných vlasov strihanie nožnicami. Pri hmotnosti iba 60 g, niekto zvládne táto dvojica nožnice. Môžete bez námahy doladiť to nožníc na vaše želanie pre napätie. Balík obsahuje 1 x rezanie nožníc a stenčovanie nožnicový Teplé pripomienka Pred prvým použitím si, prosím umyť s jemným mydlom a vlažnou vodou, potom osušte mäkkou handričkou.

Štítky: rohu rezné nástroje, pro vlasy nožnice, vlasy nožnicový nastaviť, nožnice lakmusový vlasy, príslušenstvo kaderníctvo, split vlasy nožnicový, kaderníctvo, pes, kadernícke doplnky plecak, kanpeki psa pripraviť nožnice.

Položka Druh Vlasy Nožnicový
Rukoväť Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Celková Dĺžka o 15 cm
Z Nehrdzavejúcej Ocele Typu 4cr13
Vlasy Nožnice Vlasy Nožnice Na Rezanie
Číslo Modelu 0266
Nožnice Na Plech Nožnice Vlasy, Strihanie nožnicami
Zuby 28
Čepeľ Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Kadernícke nožnice Dropshipping
Pôvod CN(Pôvodu)
profesionálne kadernícke nožnice Obliekanie Vlasy nástroj
Druh Rednutie Nožnice
Veľkosť 6 inch
Nožnice Okraj Vlasov Strihanie Nožnicový
Rednutie Nožnice Rednutie Nožnice

Pridať recenziu

Profesionálne Kadernícke Nožnice Holič Vlasy rezací stroj Rednutie Nožnice Styling Nástroj Pet Grooming Na vlasy nožnice

Doplňujúce údaje

Cena:€3.16

Kategória:zľavy

SKU: w145545

Recenzie: