[ZNAČKA] Pullip NÁZOV VÝROBKU] P-047 Romantický Alice ružová ver. [BÁBIKA SIZE] O 31 cm [BALÍK SIZE] veľkosť poľa farba je o 11 * 20.5 * 37 cm [Odporúčaný vek] 15+

"Torta má byť distribuované potom rozdelia!!! Všetko, čo je čudné, že v tomto svete... Cítim sa Ako Tak. " Nebezpečné Nahé X Pullip X KERA spolupráci špeciálna verzia veľmi populárne Romantické Alice Spolupráca plán s módneho časopisu "KERA" a "Nebezpečné Nahý" zmesi vlasy z platiny, striebra a champagne gold. Pekný Alice móda, ktorá bola zjednotená s ružovými podľa mena. Všetky odevy a doplnky sú zahrnuté v cene.

Medzinárodné Kupujúcich - Vezmite Prosím Na Vedomie: Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo ak vyberiete položku hore nepleťte si ich pre ďalšie poplatky za dopravu.

Štítky: blyth vlastné, barbi bábika, bábika pullip, bjd bábika celý súbor, pôvodné pullip bábiky, herný notebook, reborn, bjd foto, 16 bjd bábika, pán bábiky.

Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Bábiky
Druh Módne Bábiky
Číslo Modelu S-047
Pohlavie Dievčatá
Vekové Rozpätie > 14 rokov
BJD/SD Atribút bábika
Funkcie Model
Formulár 1/6
stav V Sklade
Mfg Poradové Číslo Limitovaná Kolekcia
Rozmery 31 cm

Pridať recenziu

Groove Pullip Bábika Romantický Alice Ružová Verzia S-047 Výška 310 mm ABS Nové v Krabici

Doplňujúce údaje

Cena:€157.74

Kategória:zľavy

SKU: w1496

Recenzie: