POZNÁMKA:

Tento produkt nie je kúrenie ,bude lepšie, ak budete používať stroj s redukčný gél v rovnakom čase.

Ako sa ultrazvuková kavitácia funguje?

Ultrazvukový kavitačný spolieha na ultrazvukové technológie rozpadne na tukové bunky.

Ultrazvukové vlny sú poslal hlboko do vrstiev pokožky, spôsobuje rušivé vibrácie. Tukové bunky sa potom rozbiť od seba a sú vytlačil z vašej dermálnej vrstvy.

Po niekoľkých dňoch, tukové bunky sa vstrebáva do lymfatického systému a vypustiť ako odpad z tela.

Funkcie: 1.Starostlivosť o pleť jasné, rozveseliť, hladký vzhľad pokožky. 2.Hlboko čistí a hydratujú, znížiť výskyt oboch vrásky a tuku vkladov a spevňujú pokožku. 3.Tento prístroj prijíma 1Mhz ultrazvukové a infračervené energie na masáž a liečbu kožných efektívne, rovnako ako vykonávať chudnutie ultrazvuková masáž na tvarovať telesné kontúry, odstrániť prebytočný tuk, tón svalov, podporuje zdravé telo funkciu cez bunky, omladenie a metabolizmus rehabilitácie. 4.Tento nástroj môže súčasne vykonávať ultrazvukové, infračervené a microcurrent pleť a telo terapie. 5.Ultrazvuková terapia:

Masér sonda môže vytvoriť ultrazvukové vibrácie pri otáčkach 1 000 000 sk-krát za sekundu, čo je najviac vhodný pre starostlivosť o telo a môže mať účinky na pokožku najmä dvoma spôsobmi: Mechanické a tepelné činnosti ( Fyzické ) a chemický dej. 6.Tepelné terapie:

Archa golier okolo masér sonda vysiela infračervené ray na spektrum 8-12nm, môže dostať hlbšie do kože a podkožné tkanivá.

Ako používať: 1.Čistí vašu pokožku pred podaním žiadosti. 2.Šírenie body shaping produktu na pokožke rovnomerne ( vzťahujú sa na výrobok samostatne v každej časti, aby sa zabránilo to, že vzduch-sušené a mať za následok zhoršenú absorpciu efekt ). 3.Zapojte chudnutie a skrášliť zariadenie. 4.Zapnite NAPÁJANIE a červené svetlo bude blikať. 5.Stlačte SONIC tlačidlo raz pre nízka intenzita (NÍZKA), dvakrát na vysokej intenzity (VYSOKÁ ). Použite nízkej intenzity na tvári, vysoká intenzita môže byť použité aj v iných častiach tela, ako sú ruky, nohy. 6.Šíriť starostlivosť o pleť ( tvar tela produktu ) na oblasti, ktoré chcete použiť na masáž. 7.Pamätajte si, aby vaša pleť moisturized ( Poznámka: Gél na starostlivosť o pleť výrobky sa odporúča, pretože oni sú viac vodivé). Parameter: Adaptér príkon: AC100-240V Adaptér výstupný výkon: 15V,800mA Ultrazvuková frekvencia: 1MHz

Technológie:

EMS + Infračervený + Ultrazvukové

1.Na ultrazvukové vlny masáž môže nburst tuku a tighren vašu pokožku bez rebounce.

2.Na intrared ray môžete obnoviť pružnosť a aktívne bunky dôkladnejšie.

3.5 druhy EMS (Výčapné, Masáže, Hniesť, Šrotovanie, Chudnutie),5 intenzity výber, vybrať jeden, aby ste sa cítili pohodlne.

4.Poznámka:

Na ultrazvukové vlny a ďalekého infračerveného bude spôsobiť teplý pocit na pokožke, Toto je normálny jav,prosím, použite s ľahkosťou.

Funkcie:

1.Účinné ultrazvukové ošetrenia tváre a tela na skrášľovanie masér.

2.EMS ošetrenie pre pleť a telo, prípravkov na chudnutie. Omladenie pleti infračervené tepelné terapie zariadenie.

3.Zlepšiť textúru pleti, proti vráskam, pomáha bojovať mastných oblastí, napína.

4.Rýchlo a účinne znížiť a dať úľavu od závažné chronické bolesti chrbta, iný druh bolesti celého tela.

5.Regulovať vnútornú sekréciu a urýchliť náročné tuku,realizovať sny o telo, zoštíhlenie.

6.Mini a štýlový vzhľad, ľahko sa prenáša,jednoduché použitie.

7.Pre obe tváre & telo používať.

Špecifikácia:

1. Ďaleko infračervené má nasledujúce funkcie:

Carbon fiber zväzok okolí sondy môže generovať ďaleko infračervený lúč s vlnovou dĺžkou v rozmedzí 8

-12µm. To môže preniknúť hlboko do pokožky,zvýšenie sila úderu kože,aktivácia buniek a urýchľujú metabolizmus.

2. Ultrazvukové majú tri hlavné funkcie:

Je možné zmeniť kapacity a pohyb každej bunky s presnými masáž funkciu, ktorá je pomenovaná ako bunky masáž. To môže stimulovať a upraviť cytomembrane, zvýšiť priepustnosť pokožky, jej tepelná,fyzikálne a chemické účinky, môže stúpať teplota v hĺbke kože o 0,5-1°C,podporovať pokožky absorbovať esencie,urýchliť metabolizmus a posilniť regeneračné samozrejme tkaniva.Ultrazvukové môžete tiež rozkladajú odpadu okolité tukov,konzumovať energie,opravy lymfy a kapilárne cievy s hmotnosť strata a obrázok modelovanie funkcie.

3. Micro prúd:

Masáž s micro prúd,stimulovať svaly s pasívny pohyb pod prúdom.Svalový pohyb spotrebúva tuk,cukor a sacharidy okolitého tkaniva. Za normálnych pohybu, svalovej môže konzumovať 60-70 joule energie za sekundu, ale podľa vysoká frekvencia pohybu,svalovej môžu konzumovať 3000-4000 joule energie za sekundu.

Štítky: odkaz vip, prístroj galvanic body, esc chudnutie, cavit, gél ems hip, brazília vlajka pin, gél masážne podložky, ultrazvukové zariadenie na zuby, slim patch chudnutie škvrny rameno, dhl.

Function2 Omladenie pleti,bolestiach a Chudnutie
Function1 chudnutie
Function3 anti celulitídy
Názov Značky foreverlily
Materiál ABS
Features7 Osobnej Starostlivosti Nástroje, Lipo masáž
Aplikácia Telo
Aplikácie Vhodné pre Tváre Telo, brucho rameno nohu pás stehna
Číslo Modelu ZM011001
Features6 EMS, Infračervené, Ultrazvuk, Kavitácie, Sonic
Features8 3 v 1 Ems Tvar Tela Stroj
Features2 Chudnutie, Schudnúť, Spaľovať Tuk Výťah
Položka 3 v 1 Ultrazvukové Chudnutie Stroj
Features4 Kavitácia Stroj Chudnutie
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

VIP Ultrazvukové EMS Telo, prípravkov na Chudnutie, Masér na voľný Brazília

Doplňujúce údaje

Cena:€15.86

Kategória:zľavy

SKU: w151563

Recenzie: