Horúce, Teplé Vták Posteľ Dom, Chata, Zavesenie Klietky Plyšové Vtákov pre Škrečkov Papagáj

Funkcia:

Hrubé plyšové tkaniny poskytnúť dobré miesto pre birds Nest dáva svoje krásne papagáje alebo vtákov, teplá a pohodlná chata na odpočinok. Ľahké a prenosné na zavesenie s bilaterálnou háčiky

Mäkké pohodlie hračky a spací skúšky môže zmierniť a vtákov stres a poskytnúť im pocit bezpečia. je veľmi pohodlné na odpočinku v ňom ako vták, posteľ alebo vták spanie chata.

Tento vták chata poskytuje svoje krásne papagáje alebo vtákov, teplá a pohodlná chata na odpočinok, skryť, hrať sa a spať. Mäkké pohodlie spanie stan môže zmierniť a vtákov stres a poskytnúť im pocit bezpečia.

Flanelové textílie, mäkké na dotyk, ľahko sa nepúšťa vlákna, nie je ľahké vákuové Hrubé plyšové tkaniny poskytnúť dobré miesto pre malých zvierat Táto posteľ dáva svoj krásny papagáj alebo vták teplé a pohodlné miesto na odpočinok.

Vták sa bude cítiť v bezpečí a v teple v uzavretom priestore a mäkká tkanina z postele; Znížiť nuda pridaním do svojho vtáka životného prostredia stimulácie. Je tiež ľahké ho zložiť a prať.

Špecifikácia:

Názov: Vták posteľ

Farba: zelená, modrá

Materiál: plátno + plyšové

Veľkosť(cca): S:11 x 10 x 15 cm(4.33 x 3.93 x 5.9 palca ),M:15 X 12 x 17 cm(5.9 x 4.72 x 6.69 palca ),L:17 x 13 x 21 cm(6.69 x 5.11 x 8.26 inch)

Balenie Zoznam:

1 x Vták posteľ.

Štítky: Pierko, klietky, die vtákov, tábor vonkajší stan, chinchilla dom, wild klietka, škrečok, klietka papagáj, papagáj hračka, papagáj, Hojdacia Sieť Swing.

Funkcie a1 Utility model multifuction
Nástroj Dodávky Kuchyňa bar kúpeľňa vonkajšie
Domov Dodávky Obývacia izba Kúpeľňa Dodanie
Vnútorné a Vonkajšie Dekorácie varenie opravu, čistenie série
Materiál plyšové
Dovolenka Vianoce, halloween nový rok

Pridať recenziu

Horúce, Teplé Vták Posteľ Dom, Chata, Zavesenie Klietky Plyšové Vtákov pre Škrečkov Papagáj Plyšový Papagáj hojdacia sieť Klietky Vtákov Visí Posteľ Dom Stan

Doplňujúce údaje

Cena:€2.89

Kategória:zľavy

SKU: w1684

Recenzie: