Kúpeľňa malá medzera úložný stojan štyri-príbeh kuchyňa úzke skrine obývacia izba podlaha oblasť rám domov kúpeľňa skrine

POZNÁMKA:Prosím, porovnať s detail veľkosti pred zakúpením !!!

prosím, dovoľte 1-2CM líši vzhľadom na ručné meranie, vďaka!

POZNÁMKA:

Polica je vyrobená z ABS plastu, aby sa zabránilo násilné logistiky a spôsobiť stojan na prasknutie. V prípade poškodenia, budeme plniť jednu štvrtinu celkového polica sumu.

Záruka

1. Normmly my vám tovar poslať do 1-3 pracovných dní po platbe je overená www.kalisilat.sk.

2. Všetky položky, ktoré budú dôkladne otestovať pred odoslaním. Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém.

3. Sľubujeme, záruka za kvalitu v jednom roku a budeme opravy bezplatne. Volebný by poštovné hradí zákazník.

4. Ak nie ste spokojní s produktom, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Budeme vám uspokojivé riešenie.

Návrat&Vrátenie Peňazí

Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia.Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní,považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU.Nie sú Žiadne VÝNIMKY. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom balení.

Cla

Kupujúci je zodpovedný za všetky dane a /alebo povinnosť, ktoré ich krajine. Dovozné dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu. Predávajúci nemal platiť za prípadné Clo,Dovoznú Daň,Dovoz Zdarma.Kupujúci prosím

vedome plniť povinnosti platenia daní a colné odbavenie.

Spätná väzba

Budeme poskytovať naše najlepšie výrobky a služby.Naozaj dúfam, že ste veľmi radi, ak prijmete naše balenie!

Ak ste nespokojní, z akéhokoľvek dôvodu,prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu,budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť nejaký problém, až budete spokojní s nákupom od nás! Th ank vám veľmi pekne za vašu podporu a dôveru!

Zásielky

1.Väčšina výrobkov, ktoré budú odoslané do 72 hodín(vylúčenie holiay a weenkend) po jasné, platbu dostaneme.

2.Prosím vyplňte správne dodaciu adresu a kontaktný telefón pre objednávky, nechceme prijať akékoľvek undelivery reponsibility, pretože nesprávny Príjemca informácie, ktoré ste poskytli.

Štítky: kúpeľňa kabinetu skladovanie, malé, úzke skrine, kabinet wc, skrinka, polica, šálku kávy vešiak, led panel kolo, wardrob, kúpeľňa skrine, závesy kúpeľňa skrine, kúpeľňa skrinka.

Materiál Iné
Dĺžka <60cm
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu 199
Zrkadlo Svetlo NIE je Súčasťou
Štýl Moderné
Druh Iné

Pridať recenziu

Kúpeľňa malá medzera úložný stojan štyri-príbeh kuchyňa úzke skrine obývacia izba podlaha oblasť rám domov kúpeľňa skrine

Doplňujúce údaje

Cena:€23.03

Kategória:zľavy

SKU: w1689

Recenzie: