Funkcie:

*Inštalácia je jednoduchá a pohodlná *Ultra-low power design, úspora energie a dlhá životnosť použitie * 52 prvý polyfonické zvonenie *4 úrovne voliteľné nastavenie hlasitosti Prevádzkové Napätie AC 90~250V Pracovná frekvencia 433.92 MHz +-280 KHz Spotreba 10 mW Prenos energie 0dbm Citlivosť -110dbm Čistá hmotnosť 92 G Objem 10-110db Veľkosť 81*81*20 mm

Poznámka: Schémy sú len pre informáciu, vziať praktickosť ako štandard.

Inštalácia

WiFi video zvonček inštalácie ( pozrite si WiFi video zvonček návod na obsluhu ).

Inštalácia Plug-in Zvonkohry

Zapojte sa do pravidelných domácnosti zásuvky. ( Prosím, trhať matal pásy ochranný film vypnúť pred použitím ).

Melódie Výber

Tento Zvonenie ponúka výber z 52 rôznych melódií. Keď je zapojený do elektrickej siete, stlačte tlačidlo a vpred na hrať predchádzajúce hudby a backwarks hrať vedľa hudby, až kým nebudete počuť zvonenie sa vám páči.

Hlasitosť Zvuku Výber

Stlačte tlačidlo na ovládanie hlasitosti opakovane stláčajte, kým sa nezobrazí požadovaný objem je dosiahnutý. 4 úrovne sú k dispozícii ako kruh, najnižšia leverl je nemý.

Párovanie s WiFi video zvonček

Stlačte a podržte tlačidlo Hlasitosť / vyp. na 4 sekundy, kým LED kontrolka svieti, WiFi prejde do párovacieho stav. Potom stlačte tlačidlo na WiFi video zvonček do 5 sekúnd, párovanie je vyplnený raz LED indikátor na Zvonkohry je rýchle blikanie. Keď sa nad postupom je hotové, párovanie sa automaticky ukončiť.

1. Dva alebo vyššie WiFi video zvončeky Vybrali Rovnakú Hudbu alebo Rovnaký Zvonkohry:

Dlho stlačte tlačidlo Hlasitosti. / vyp. na 4 sekundy na vstup párovanie stav. Stlačte prvý WiFi video zvonček do 5 sekúnd, aby spojenie, raz LED indikátor na Zvonkohry je rýchle blikanie, párovanie je dokončená. Túto operáciu zopakujte dostať každý požadovaný WiFi video zvonček spojený s rovnakým hudby alebo rovnaký zvonkohry jednotky. Keď sa nad postupom je hotové, párovanie sa ukončí automaticky.

2. Dva alebo vyššie WiFi video zvončeky Párovanie s Rôznymi Hudba:

Dlho stlačte tlačidlo 4 sekúnd na Hlasitosti tlačidlo enter párovanie stav, vyberte si jednu obľúbenú melódiu, potom stlačte päsť WiFi video zvonček na pár. Stlačte hudobné tlačidlo, ak chcete zmeniť melódie a pár s rôznymi WiFi video zvonček po jednom. Keď sa nad postupom je hotové, párovanie sa automaticky ukončiť.

3. Dva alebo vyššie Zvona Párovanie s Rovnakým WiFi video zvonček:

Dlhé stlačenie Volume na prvé Zvonenie pre 4 sekundy na vstup párovanie stav, stlačte WiFi video zvonček do 5 sekúnd, aby spojenie. Opakujte vyššie uvedené operácie na pár WiFi video zvonček s požadovanými Zvonkohry po jednom.

4. Všetky Párovania Pamäť Vzdialenosť:

Stlačte a podržte tlačidlo Hlasitosti tlačidlo, kým sa zapojiť do domácnosti zásuvka na 10 sekúnd, ak chcete vymazať všetky párovania pamäti, keď Plug-in Zvonkohry LED indikátor bliká, znamená to, že nastavenie úspešne, program vráti na predvolené.

Štítky: doorbel, bezdrôtové doorbel, smart video doorbel, zvonkohry wifi, tunya video zvonček, zvonkohry vietor, ezviz video zvonček, hp 240 g2, intercom wifi, prenosný video zvonček.

Pôvod CN(Pôvodu)
Moc El. napájanie
Itercom No
Funkcia ŽIADNE
Alarm Áno
Typ Pripojenia Bezdrôtové
Položka Druh Bezdrôtový Zvonček
Názov Značky AMUDB
Displej ŽIADNE

Pridať recenziu

AMUDB 433MHz Bezdrôtový Smart Video Zvonček Zvonkohry Hudby Prijímač Home Security Krytý Intercom Zvonček Prijímač 10-110dB

Doplňujúce údaje

Cena:€5.86

Kategória:zľavy

SKU: w1744

Recenzie: