Informácie:

1、Technologické a Zábavná Hračka: Vstavaný najnovšej generácie infračervený senzor,ktorý je inštalovaný v spodnej prípade bee lietadiel,čo je viac citlivé.Nízka hmotnosť-viac bezpečnejšie a hladšie, keď hrá.Vybavené shinning farebné LED svetlá pre hranie v noci príliš.

2、Bezpečné a jednoduché Ovládanie: Deti sa môžu obrátiť na prepínač,bude lietať automaticky približne 3 sekúnd neskôr po držanie hlavy alebo chvost bee vertikálne.Jedna alebo dve ruky infračervený senzor kontroly; to sa zastaví lietanie, keď sa dotkne iné objekty;alebo to môžete kontrolovať letu podľa romote kontroly,to bude bezpečne pristáť na skupiny po stlačení tlačidla ON/OFF na RC。(RC je odporúčané pri prehrávaní)

3、Čas Vrah Hračiek: Toto je absolútna zábava darček nielen pre deti ,ale aj úžasné hračky pre na cestách rodičov.Spôsob, ako baviť sa s deťmi po práci alebo na víkendy! Druh deti šťastie príliš!

4、Čas Používania: Letí až 15 metrov. Čas nabíjania-cca 25 minút.Čas na hru-8 Minút.

5、Materiálu a Záruka: Non-jedovaté ABS+Elektronický Komponent。1x bee lietadla,1xRC,1x nabíjací kábel,2x extra krídla,1x používateľov manul.JEDEN ROK ZÁRUKA!

Funkcie:

1. Postavený-v najnovšej generácie infračervený senzor,ktorý je inštalovaný v spodnej prípade bee lietadiel,čo je viac citlivé.Nízka hmotnosť-viac bezpečnejšie a hladšie, keď hrá.Vybavené shinning farebné LED svetlá pre hranie v noci príliš.

2. Deti sa môžu obrátiť na prepínač,bude lietať automaticky približne 3 sekúnd neskôr po držanie hlavy alebo chvost bee vertikálne.Jedna alebo dve ruky infračervený senzor kontroly; to sa zastaví lietanie, keď sa dotkne iné objekty;alebo to môžete kontrolovať letu podľa romote kontroly,to bude bezpečne pristáť na skupiny po stlačení tlačidla ON/OFF na RC。(RC je odporúčané pri prehrávaní)

3. Letí až 15 metrov. Čas nabíjania-cca 25 minút.Čas na hru-8 Minút.

4. Toto je absolútna zábava darček nielen pre deti ,ale aj úžasné hračky pre na cestách rodičov.Spôsob, ako baviť sa s deťmi po práci alebo na víkendy! Druh deti šťastie príliš!

Špecifikácie :

Materiál: ABS+ elektronických komponentov

Čas nabíjania: asi 25 minút

Doba letu: cca 8 minút

Produkt farba: žltá

Veľkosť produktu: o 14*10 cm/5.51*3.94 v

Veľkosť balenia: o 18.2*14.8*7.1 cm/7.17*5.83*2.8 v

Balenie: box

Packeg Zoznamu:

Lietadlo*1

USB nabíjací kábel*1

Diaľkové ovládanie*1

Náhradné žiletky*2

Poznámky:

Udržať taška preč od detí po výrobok je rozbalený.

Upozornenie:

1 . Prosím, dovoľte 1-3 cm/0.4-1.18 v chyby z dôvodu ručné meranie.

2. Tam môže byť nepatrné farebné rozdiely spôsobené rôznym displej a svetelné podmienky.

Vďaka za pochopenie.

Štítky: prívesok rovina, quadcopt, bee plyšové, anli anténa, disney lietadlá oheň záchranu hračky cabbie prepravca, drone eú sklade, beekeep, ls mini drone, diy drone auta s diaľkovým, mm meter.

Tému Fantasy & Sci-Fi
Certifikácia Čína certifikované (3C)
Upozornenie /
Na Sklade Áno
Vekové Rozpätie 14 Rokov & Up
Druh Včielka Drone
dropship Podpora
Číslo Modelu Včielka Drone

Pridať recenziu

Včielka Drone Gesto-Snímanie Lietadla Pozastavené Mini Indukčné Pozastavenie RC Lietadlo Lietajúce Pozastavené Detí, Vonkajšie Hračky

Doplňujúce údaje

Cena:€3.34

Kategória:Hračky A Záľuby

SKU: w1906

Recenzie: