On-line Nákup Shui Niu Jiao 水牛角 Buffalo Cornu Roh Bubali druhov byvol Bubalis Linnaeus. Priamo Z Číny Bylina Trhu Dodávateľa. Viac Ako 999+ Rôzne Druhy Čínskych TCM Bylinky nájdete Tu všetky naše väčšinu bylín s prvotriednej kvality, dobré ceny a kvalitné služby. Po Celom Svete Dodanie, Vítam Vás!

水牛角 POMENOVANIE

Shui Niu Jiao (Cornu Bubali)--Ming Yi Bie Lu (Rôzne Záznamy Slávnych lekárov)

Zabezpečenie Kvality

Toto hromadné bylina Shui Niu Jiao 水牛角 Buffalo Cornu Roh Bubali druhov byvol Bubalis Linnaeus. som s prvotriednej kvality. Naše väčšinu Čínskych bylín sú väčšinou voľne vyťažené, ale niektoré byliny sú farmy pestované na ochranu ich prirodzených biotopov a splnenie čiastkových požiadaviek trhu. V zbery právo druhov, a to na riadne splatnosti sú identifikované skúsených odborníkov, vyčistiť, rezané alebo na plátky, a sušené. Prípadoch, špeciálne spracovanie metód, ako sú namočení s ryžové víno, dusenie, pečenie sú aplikované ako splnomocnenec tradičnej Čínskej medicíny tradície na prípravu Čínskych bylín dosiahnuť požadované vlastnosti, zvýšenie účinnosti a zníženie toxicity.

Upozornenie

V priebehu vzorce na zvýšenie navzájom žiaduce, akcie a minimalizovať všetky možné vedľajšie účinky. V TCM, Čínske byliny sú väčšinou kombinované v kontexte vzorce na zvýšenie navzájom žiaduce, akcie a minimalizovať všetky možné vedľajšie účinky. Predstavte si, že by ste mohli byť spokojní a spokojní s nákupom. Že môže veľmi sa vaša realita s Shui Niu Jiao Buffalo Cornu Roh Bubali druhov byvol Bubalis Linnaeus..

Štítky: creatin, buffalo hračka, big horn buffalo, panax ginseng, čierny roh buffalo, ayurveda, minoxidil, sladké korenie, rúž sex, prírodné buffalo horn špirála.

Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Buffalo Cornu Roh Bubali Druhov Byvol Bubalis Linnaeus. ShuiNiuJiao

Doplňujúce údaje

Cena:€9.57

Kategória:zľavy

SKU: w19062

Recenzie: