Vážení zákazníci , vítame vás v našom obchode informácie o výrobku 1: Naše samolepky na stenu sú vyrobené podľa značky výrobcov, produkty sú vysoko kvalitné, nepremokavé, netoxický a šetrný k životnému prostrediu. 2 : obtlačok je die-cut a potlačené, takže nie sú v pozadí. 3: Obtlačok papier je ľahko vložiť, ľahko demontovať, veľmi vhodné použiť, a dajú nalepiť na všetky hladké, ploché, suché a bezprašné povrchy bez poškodenia steny, ale raz použité, nemôže byť znovu použité. 4: obrázok je len pre referenčné účely a nemusia zohľadňovať skutočnú veľkosť. Aby odtlačkový fit váš priestor 100%, by ste mali merať svoj priestor. Vzhľadom na odlišné zobrazenie účinky, môže byť mierne farebné odlišnosti. 5: balíček zvyčajne obsahuje: 1 vinylové nálepky; 1 transfer film; 1 ako návod na použitie. Produkty Veľkosti: M:42X45CM L:57X61CM Poznámka: Výrobky, ktorých dĺžka a šírka presiahnuť 60 cm bude zabalený v dvoch alebo viacerých častí. Ak potrebujete iné veľkosti, prosím zanechať odkaz a dajte nám vedieť.

Štítky: mikrofón sm58lc, prúdové lietadlo, hudba nálepky, plienky nag, micro spy stenu, c414, pantera hudby odtlačkový, model jet, hudba nálepky na stenu, arm sauna shaper.

Tému vzor
Štýl Európa
Scenáre STENY
vzor Lietadlo Nálepka Na Stenu
Cenzurovať Kód C646
Číslo Modelu C646
Klasifikácia Okná Samolepky
Špecifikácia Single-piece Package
Materiál PVC

Pridať recenziu

Hudba Citát Stenu Odtlačkový Počúvať Svoje Srdce Citát Hudobné Slúchadlá Samolepky na Stenu Vinyl Umenie Obtlačky Domov Spálne Dekorácie C646

Doplňujúce údaje

Cena:€7.44

Kategória:Home Decor

SKU: w1957

Recenzie: