[Použitie a dávkovanie] 1 ks čase, 2-krát za deň, jedlé s teplou vodou

[Špecifikácie výrobku] 600 mg×30 ks/fľaša

[Storage metóda] Tesnenie, majte na chladnom a suchom mieste

[Platnosť] 24 monthes.

Funkcie Produktu:

Vitamín C

Pomáha telu metabolizovať tuky a bielkoviny.

Pomáha v rozvoji a udržiavaní kostí, chrupaviek, zubov a ďasien.

Pomáha v spojivového tkaniva, tvorbu.

Pomáha pri hojení rán.

Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.

Pomáha zabrániť vitamínu C nedostatok.

* Získať vynikajúcu absorpciu s suchej forme liposomal technológie - Náš vzorec využíva fosfolipidov slnečnicový lecitín vytvoriť lipozómy, pomáha nášho tela absorbovať vitamín c. Non-gmo fosfatidylcholín v našej vzorec je dôležité liposome formácie, a pomáha zabezpečiť, kĺby v tele. Naša zmes kombinuje kyselina askorbová & kyselina palmitová vytvoriť ester ascorbyl palmitate, tuku rozpustné v podobe vitamín c. Pri kombinácii s slnečnicový lecitín, a liposomal prostredia môžu byť vytvorené.

* Pokúšate sa posilniť váš imunitný systém? omladiť vašu pleť a zažiť energiu 18-rok-starý znova? Potom budete milovať ako AIMANI vitamín c pôsobí sila extrémne silný absorpciu liposomal technológie rýchlo, ľahko a prirodzene pomôže posilniť váš imunitný systém a cítim sa silnejšia. Tento produkt obsahuje len špičkové suroviny, ktoré vám pomôžu dosiahnuť najlepšie, bezchybné a najefektívnejšie výsledky.

* Vedeli ste, že viac ako 30% dospelých majú nedostatočný príjem vitamínu c, ktorý je zase má početné zdravotné dôsledky, ako napríklad suché nechty, ľahká tvorba modrín & krvácanie, hrubú kožu a viac! Je to tak ťažké získať dostatok len z výživu a pravidelné vitamín c má veľmi nízke miery absorpcie. To je presne dôvod, prečo sme vytvorili túto vzorec na tento problém a uspokojiť vaše potreby!

* Dosť je dosť - To je čas, ak chcete nakresliť čiaru na piesku a kopať za studena to ohorky! Je čas zabudnúť na nepríjemná kýchne a kašle! Rozhodnutie ešte dnes dostať proaktívne, aby sa zabránilo skôr, ako liečiť a uskutočniť svoje zdravie na ďalšiu úroveň! AIMANI vitamín c môže nielen pomôcť zvýšiť váš t-buniek produkcií, ale aj pomoc so produkujúcich kolagén pre zdravšia pleť a s podporovať zdravé ďasná a krvný tlak.

Štítky: ekoa pilulku box, christma, hliníkový rámček, skúšobné laboratórium, android tablet, cínové pole cigár, ika skladovanie, bento box obed, muži sex pilulky, mužov, darčeky box.

Materiál Vitamín C
FDA G20110224
Číslo Modelu 600 mg/pill
Špecifikácia 30 Pcs/Bottle
Položka Druh Pilulku Prípadoch & Štiepačky
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Vitamín C Kapsule Proti Starnutiu Kože, Bielenie tablet Vysoká nasiakavosť Podporuje Imunitný Systém Kolagénu Booster Tuku Rozpustné tablety NOVÉ

Doplňujúce údaje

Cena:€4.92

SKU: w1959

Recenzie: