1. Máme nainštalovaný halogénové žiarovky vo vysokých lúč, a tam je mať žiarovka v jeho nízke svetlo. Mali by ste nainštalovať nízke svetlo žiarovky yoursleves. Alebo ak potrebujete žiarovky z nás, prosím, kontaktujte ma pred objednávky. 2. Žiarovky typu pre váš odkaz : Nízke svetlo H7/ D2H; vysoká svetla :H1 3.Všetky tieto carlight majú rovnaké pripojenia a drôty s pôvodnou auto. 4. V pravej ruke disk (volant na Pravej strane vozidla & Disku na Ľavej strane cesty); Ľavej strane disku (volant na Ľavej strane vozidla & Pohon na Pravej strane cesty); Tieto svetlomety sú určené pre Čínsku Verziu autá (na Ľavej strane jednotky). Zatiaľ čo pozície a linky pre RHD & LHD inštalácie sú rovnaké. Jediný rozdiel je svetlo vzor.Ak kupujúci sú striktne na svetlo vzor, prosím, zamyslieť sa nad to. Alebo môžeme upraviť svetlo vzor, aby sa zmestili na Pravej Strane Jednotky tu v Číne. Avšak,musíme účtovať poplatok za to.Ak potrebujete RHD verziu od nás,prosím pošlite správu s nami pred objednávky, Alebo môžete upraviť tak, že vo vašom miestnom profesionálny trh. 5.Hlava lampy majú rovnaké pripojenia a drôty s pôvodným autá. To je hrať a doplnkov. Avšak,niektoré autá sú citlivé,odporúčame kupujúcemu, ak chcete nainštalovať tieto svetlomety profesionálny inštalatér. 6. Led bude zostať v pohode situácie a dlhšiu životnosť s ŽIADNY farba vyblednutiu. 7. Hlava lampy majú objektív projektora a svetlo bude dobre zameraný. A oni môžu poskytnúť oveľa viac energie úspora jazdy stavu.

8. Sme zabaliť toto svetlo s bublina v jednom kartóne.Tam je pár svetlometov (Vľavo a Vpravo) v škatuli.Všetky Nové svetlá.

Štítky: aes biled, bixenon, h7 led, bi led laserový projektor objektív, bi led projektor, 3 palcový projektor, bi led linse 2 palca, aozoom, lx570, h7 šošovky.

Položka Druh Svetlometu Montáž
Špeciálne Funkcie svetlo
Lexus Model lx570
Položka Hmotnosť 13kg
Názov Modelu Svetlomety
Druh Materiálu ABS
Položka Priemer 3inch
Napätie 12V
LX570-Rok 2014
Pre Vozidla Značky/Modelu Lexus
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Názov Značky fangcun

Pridať recenziu

Auto svetlometu Pre Lexuz LX570 svetlomety na roky 2012-led reflektor led drl H7 hid Bi-Xenon Šošovky, nízke svetlo Predné svetlo

Doplňujúce údaje

Cena:€500.75

Kategória:Auto Svetlá

SKU: w2020

Recenzie: