Funkcie a špecifikácie:

Názov: Cartoon USB Flash Disk

Typ: Darček USB Flash Disk

Rozhranie: USB 2.0

Kapacita: 128 MB 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB, 64 GB

Štart: podpora USB ZIP / HDD štartu

Uchovávanie údajov: Údaje uchovávať najmenej 10 rokov,

Vytrvalosť: 1 000 000 sk krát prepisovateľné

Použiteľné modely: kompatibilné s rôznymi PC počítače značky

Napájanie: USB zbernice-powered (4.5 V ~ 5.5 V)

Prevádzkový Prúd:

O schopnosť zobraziť v počítači:

4GB

približne 3.2 GB-3,5 GB

8GB

približne 6.9 GB-7.3 GB

16GB

približne 14GB-15GB

32 GB

približne 27GB-29GB

64GB

približne 57GB-59GB

Zbierať našich obchodoch, pridáme do nášho VIP zoznam, nákup produktov, bude mať darčeky, ako sú: Bluetooth headset stereo, slnečné okuliare, a tak ďalej. Budeme prevziať iniciatívu, aby vás kontaktoval v stanici list. Možno sme nie najnižšia cena, ale my sme najlepší predajca a najlepší produkt

1. Volíme vždy Čína príspevok, PostNL, www.kalisilat.sk, DHL, FedEx, ako naše bežné spôsoby dopravy z Číny.Neskôr budeme mať skladu v zahraničí. Dodacia lehota takto: DHL/FedEx: o 3-10 dní www.kalisilat.sk: 15-35 dní Čína príspevok: 30-50 dní ePacket: 10 až 30 dní, Prosím, počkajte, kým parciel a ak nie je sledovanie informácie uvedené, prosím, nebojte sa, pozemok je na ceste alebo možno pozemok je ísť na doručenie vám miestne príspevok. 2. Ak suma je viac ako $5, zašleme prostredníctvom Čína Príspevok Registrované Air Mail môžete sledovať na webovej stránke, Ak táto suma je Nižšia ako 5 eur, zašleme prostredníctvom Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus tento spôsob dopravy len možné sledovať v číne,nemôže sledovať z číny Bez ohľadu na to, track alebo nie sledovať dostanete v rovnakom čase www.kalisilat.sk bude aktualizovať stav v objednávke stránky.

Keď dostanete tovar a nie sú spokojní s tým, prosím, kontaktujte nás, a to do 7 dní, ak je tovar je poškodený alebo je poškodená, prosím, nebojte sa,vieme, že je veľmi nepríjemná udalosť, prosím kontaktujte nás a my vám odoslanie zásielky na vás. A ak sa vám nepáči tovar, môžete nájsť cheapshipping a odoslať ju späť k nám, ale prosím skontrolujte, či tovar, ktorý je rovnaký, ako sme odoslať.

Ak máte akékoľvek problémy, prosím, neváhajte nás kontaktovať. 1. Položky, ako je popísané: 5 hviezdičiek 2.Komunikácií: 5 hviezd 3.Prepravná rýchlosť: 5 hviezdičky 4.Budeme pack balíka dobre, ako sa vyhnúť poškodeniu. 5.Vzhľadom k produkt je s akumulátorom v nej, budeme vyberať najlepšie spôsob dopravy pre vás. 6.Budeme znížiť hodnota tovaru, aby sa predišlo vyššie dane, ako si žiadosť.

Štítky: cle usb 256 ísť, pečať usb flash disk, tb usb, 1t usb, kl ' úč usb f, usb c memory stick, lonati usb kľúč, kuvo memory stick, usb flash 16 gb telefón, stick usb.

Typ Rozhrania USB 2.0
Hmotnosť Výrobku 10g
Uvedenie na trh Nov 2016
Materiál Kov
Štýl Stick
Šifrovanie No
Typ Produktu Flash Disk
Package No
Názov Značky UHE
Číslo Modelu ZCU151

Pridať recenziu

Pero jednotky farebné kovy kľúčom tvar usb flash disk 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB, 64 GB nepremokavé memory stick kl ' úč reálne možnosti u diskov

Doplňujúce údaje

Cena:€2.25

Kategória:Počítač & Office

SKU: w2044

Recenzie: