Ponúkame na predaj silikónové formy nie betónové dlaždice Skončil Dlaždice Veľkosť : 15*2 cm Doprava: Máme loď v položke cez Čína leteckou Poštou Alebo expresnou do 1-3 pracovných dní, ak sa stretol s víkend, zabezpečíme dopravu prvýkrát a poslať hneď v práci čas. Dodacia lehota: USA 7-10 pracovných dní EÚ, európskych a Ázijských krajinách 10-15 pracovných dní ruskej pôdy a krajiny v okolí 25-40 pracovných dní Južnej Amerike krajín 45-60 pracovných dní. Ostatné krajiny: 15-20 pracovných dní.

Spätná väzba:

Pretože vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Budeme dávať pozitívnu spätnú väzbu na vás príliš. Ďakujem vám veľmi pekne!

Ak existuje akékoľvek problémy vo vašom nákupe, prosím pošlite nám e-mail pred odoslaním vášho hodnotenia. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás.

Vaša satisfication je naším najväčšiu moc. Budeme sa snažiť v našich silách, aby služba vám!

Užite si nakupovanie a majú krásny čas v našom obchode! :-)

Štítky: antické formy betónu, betónové dlaždice silikónové formy, cementové dlaždice silikónové formy, smart tv, veľké silikónové formy na betón, silikónové formy cementu, plastové formy na betón, kameň, empanada plesne, silikónové molde betónu, beton plesní.

Na mieru Accpectable
Materiál Silikónové
farba Náhodný
Číslo Modelu dlaždice plesní
Názov Značky pinkmore
Tortu Nástroje Typ Formy

Pridať recenziu

Steny tehla, silikónové formy na betón, dlaždice formy domáce dekorácie nástroj, TV joj, cementového kameňa plesní

Doplňujúce údaje

Cena:€25.50

Kategória:Pečenie

SKU: w210

Recenzie: