Kusov: 43 Táto Súprava Obsahuje:(C5441) 43 KS kvalitných tehál PDF budovy pokyn Veľkosť: L : 12 cm, H : 4 cm H : 4 cm POZNÁMKU ! Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

Štítky: dieťa yoda, moc, blok stavať, lego moc, blok star war, mandalorian, keychain mini, lego xingbao, starožitný bicykli, muži, mortal kombat.

Upozornenie Žiadne nálepky, len elektronické pokyny
Plastové Tvar Bloku Self-Locking Tehly
CE Certifikát
Čiarový kód No
Názov Značky LMTIC
Druh Bloky
Certifikácia CE
Veľkosti Bloku Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
Materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)
Plastové Typ ABS
Pohlavie Unisex
Vekové Rozpätie > 6 rokov

Pridať recenziu

MOC Star Hračky Wars Speeder Bicykli Mini Model Stavebné Bloky Diy 43pcs Hračky Tehál Vzdelávacie tehly Vianočný Darček Pre Deti

Doplňujúce údaje

Cena:€5.89

Kategória:Model Budovy

SKU: w2127

Recenzie: