Funkcia: Aplikácie: špz Svetlo Číslo Korálky: 24 Svetlá na Čítanie Príkon: 1W Lúmenov: 1200l Napätie: 12V Veľkosť: 19 cm * 1.5 cm * 0,8 cm Hmotnosť: 135 g Vodotesný Hodnotenie: IP68 Balenie Zoznam: 1 Sada Emitting Farby: Červené/Biele/Farebné Svetelné Efekty: Ako Zobrazenie Videa Vhodné Auto: Universal, Všetky Auto Režim: 1.Vodičské: Symfónia režim sa automaticky zmení (Zelený Vodič) 2.Reverzné: čisté biele svetlo vrcholov. (Modrý Vodič) 3.Vľavo a vpravo: Zase na žltý svetelný tok. (Žltý Vodič) 4.Dvojitý režim blesku: strednú časť je dlhá a svetlé, plynúcich zo stredného na ľavý a pravý. (biely Vodič)

Položky sú dodávané s 1-3 pracovných dní po úplnom zaplatení je potvrdené. Tam budú nejaké oneskorenie pre dovolenku, ako Národný Deň, Čínsky Jarný Deň a tak ďalej, budeme sa snažiť v našich silách, aby zabezpečil zásielky po dovolenka sa končí, dúfam, že sa vám môže porozumieť.

2. Doprava zdarma na celom svete

a. E-paket, zvyčajne trvá 10 až 20 dní do cieľa

b. Čína Príspevok Registrované Air Mail, zvyčajne trvá asi 16-35 dní do cieľovej krajiny (bude odložené z dôvodu víkendy, sviatky, vzdialenej oblasti, atď.)

c. Iné komerčné metódy, prosím, kontaktujte nás ešte pred zaplatením.

3. Pokiaľ ide o sledovanie informácie (ak sa rozhodnete spôsobov dopravy, ktoré majú sledovanie informácie), prosím, kliknite na tlačidlo www.17track.net pre vás odkaz.

4. Ak sa stále nedostávajú objednávky v lehote 60 dní (okrem Brazílie), prosím, kontaktujte nás najskôr, budeme kontrolovať a riešiť problém. Všetky správy budú odpovedali do 24 hodín, vo všeobecnosti, niekedy sme sa oneskorenie pre víkend alebo sviatky, ak sa nemôžete dostať naše reakcie po uplynutí 48 hodín, prosím, láskavo skontrolujte spam, alebo nás kontaktujte e-mail.

5. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane.

1. Budete mať 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to raz ste ho získali. Ak máte posadnutý položky v priebehu 7 dní, má sa za to, aby boli použité, sme nebude problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu. Tam je bez výnimky. Prepravné náklady, je spoločná pre obe predávajúci a kupujúci na polovicu.

2. Všetci sa vrátili položka musí byť v pôvodnom balení, a musíte nám sledovacie číslo, osobitné dôvody pre návrat a vaše ID objednávky.

3. Vrátime vám plnú víťazná cenová ponuka, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a balenie so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene. Po kupujúcemu a predávajúcemu zrušiť transakciu z www.kalisilat.sk, alebo si môže vybrať, či sa majú náhradu.

4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak výrobky nie sú, ako inzeroval.

1. Vaše uspokojivé je náš konečný cieľ a spätnej väzby, bude tlačiť, aby sme sa išli ďalej.

2. Ak ste sa uspokojiť s našich produktov a služieb, láskavo nás nechať 5-hviezdičkový spätnú väzbu.

3. Ak ste sopel uspokojiť s našimi výrobkami alebo službu, kontaktujte nás okamžite, pred tým, než nás neutrálne alebo negatívne, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

Štítky: chevrolet traverz led, chevrolet prepínač, colorado android, cruze prepínač, chevrolet rovnodennosti interiéru, chevrolet cruze prepínač, gmc canyon, aveo5, 2012 chevrolet colorado, angel eye headli.

Lúmenov Iné
Emitting farby Červené/Biele/Farebné
Vodotesný hodnotenie ip68
Názov Položky Univerzálny Auto Špz Svetlo
Príkon 10W
Typ Rozhrania ŽIADNE
Počet korálky 24 Svetlá
Napätie 12V
Názov Značky YANF
Názov Modelu 401471091
Vhodné Auto Univerzálny, Všetky Auta
Pre Vozidla Značky/Modelu Univerzálny
Položka Hmotnosť 135g
Balenie Zoznam 1pcs * špz Svetlo
Položka Druh Špz Osvetlenie
Veľkosť 19cm * 1.5cm * 0.8cm

Pridať recenziu

Farebné Tečie LED špz Univerzálne Svetlo Pre BMW, Ford a Chevrolet Buick Dodge E39 E46 batožinového priestoru Výstražné Svetlo Auto Styling

Doplňujúce údaje

Cena:€9.11

Kategória:Auto Svetlá

SKU: w2128

Recenzie: