WalkingPad A1 Fitness, Chôdza Stroj App Riadenie Telocvični Domov Zariadenia Bezdrôtová Skladacie Ultra-tenké Posilňovne Chôdza Pad

Vynikajúce Predajné Miesto WalkingPad

WalkingPad Chôdza Stroj vám ďalší spôsob, ako si vychutnať športové, to je 90% úsporu priestoru ako tradičné robota a môžete ľahko sklopiť a uložené pomocou dvojitého skladací dizajn a hladké-valcovanie kolesá. Dajte WalkingPad chôdza stroj doma alebo v kancelárii, môžete chodiť a behať kedykoľvek. Či si chcete oddýchnuť po večeri alebo po sedí na dlhý čas, si môžete vychutnať relaxáciu a pokojné prechádzky cvičenia. WalkingPad je produkovaný Xiao Ekologické Reťazca Podniku Kingsmith.

【 Ľahký a sklopný Dizajn] vyzýva Na WalkingPad možno zložiť na polovicu. Cez 2 valce v spodnej časti, môže byť presunutý hladko v obmedzenom priestore pod stôl, pohovka alebo posteľ, atď.

【 Zadarmo-Inštaláciu, Dva Režimy Prevádzky] vyzýva M(Manuálny režim), Je prevádzkované diaľkový ovládač na On/Off, Start/Stop, Zrýchlenie/Spomalenie. A(Automatický režim), je prevádzkované používateľa krok Štart/Stop, Zrýchlenie/Spomalenie.

【 Krok Indukcie Rýchlosť] vyzýva vysoká Presnosť snímača tlaku v pešej bežiacom páse, môžete ovládať WalkingPad vo vysokej, strednej alebo nízkej rýchlosti, prostredníctvom krok na prednej strane(zrýchlenie) zóna, stredný(jednotné velocity) zóna alebo chvost (spomalenie) zóna.

【 Hluku Zadarmo, Pohodlné Fitness Zážitok] vyzýva S opotrebovaniu anti-slip prechádzky pásu, a na zníženie hluku viacvrstvové štruktúry, môžete chodiť alebo behať pohodlne doma alebo v kancelárii, bez rušivých rodiny, susedov, kolegov, alebo dokonca aj seba.

【 Viacnásobnej Ochrany Bezpečnosti a Vizualizovať Chôdza Údaje] vyzýva S dieťaťom, zámok, ochrana, ochrana proti preťaženiu, auto standby, a nováčik obmedzenie rýchlosti funkcie, môžete si byť istí,, ak chcete použiť tento WalkingPad. Pripojenie s WalkingPad APLIKÁCIE, alebo prostredníctvom LED kontrolka na palubnej dosky, môžete zobraziť údaje pre každú prechádzku, to kvantifikuje a vyzýva vás na cvičenie.

Poznámka:

Od medzinárodnej železničnej preprave nevyžaduje žiadne batérie, musíme odstrániť batérie z diaľkového ovládania, počet batéria CR2032, prosím, pochopiť a venovať pozornosť.

Štítky: xiami walkingpad r1, bežeckom páse walking pad c1, vysoká top plátno topánky mužov, xiao a1 chôdza pad, treadmil, zložiť chôdza pad, pad chodiť, chôdza skladací bežecký pás, proti hluku pad, veľký bežecký pás.

Typ Displeja LED Displej S Indikátormi Stavu
Rozsah Otáčok 0.5-6 km/h / 0.5-3.75 mph
Sekundárne Zobrazenie Dát Mobilný Telefón App Povolené
Príkon 746W
Materiál Akryl
Číslo Modelu Chôdza pad
Čistá Hmotnosť 28kg
Používateľ Kapacita 100 kg/220lbs Hmotnosť Kapacita
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Cvičenia Aeróbne Cvičenie
Diaľkové ovládanie typ Rádiová Frekvencia Mini Diaľkové Ovládanie S Náramok Landyard
Vyrobené Xiao Ekologické Reťazca Podniku Vyrobené
Pracovné Rozmery 1432*547*129mm/56.5"*vyrazili 21,5"*5"
Chôdza Povrchu 1200*415mm/47"*16.5"
Zložené Rozmery 822*547*129mm/32.5"*vyrazili 21,5"*5"
Zdroj Napájania elektrické
Hrubá hmotnosť 31 KG
Rozhodné Miesto Home\Office\Vonkajšie
Platné oblasti po celom svete
Batéria Číslo Diaľkové Ovládanie cr2032
Názov Značky Magic Belle
WalKingPad Verzie APLIKÁCIE IOS a Android Systémy Kompatibilné

Pridať recenziu

WalkingPad A1 Fitness, Chôdza Stroj App Riadenie Telocvični Domov Zariadenia Bezdrôtová Skladacie Ultra-tenké Posilňovne Chôdza Pad

Doplňujúce údaje

Cena:€566.69

Kategória:zľavy

SKU: w26701

Recenzie: