Popis:

【Bezpečnosti a Ultra Ľahký] vyzýva-- Č prehriatiu po použití hodín. Nastaviteľný Popruh robí hlavu získať najlepšie pohodlné stave.

【6 Režimov&Pohybu, Zmysel, Funkciu] vyzýva-- Svetlomet má 6 režimov osvetlenia. Dostanete presnú úroveň jasu (stredná/vysoká/flash) na hlavné svetlo a bočné svetlo. Detekcie pohybu vám poskytuje pohodlie, ktoré potrebujete pre akékoľvek použitie v tme. Ľahko prepínať medzi režimami.

【Hands-Free Osvetlenia] vyzýva-- Keď vašou úlohou vyžaduje obe ruky a jasné svetlo so širokým lúčom, reach pre mäkké číslic Svetlomet. Vyrába 300-800 lúmenov inom svetle režime, pokiaľ 200--500 metrov, s vysoko výkonné led Žiarovky.

【Nabíjateľné a Nepremokavé] vyzýva-- Kompaktný a výkonný USB nabíjateľné batérie poskytuje na 5 hodín pomocou čase. Nie je potrebné meniť batérie. To je veľmi výhodné pre vás, stačí nabiť pomocou USB kábla. IPX6 vode odolný triedy, je to bezpečné použitie aj keď prší.

【Multifunkčné Zvyklosti] vyzýva-- Mimoriadne vhodné pre nočné prechádzky, beh, bicyklovanie, turistiku, camping, horolezectvo, rybolov.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Veľkosť: cca. 38x63x43mm / 1.5x2.5x1.7inch

Balenie Obsahuje:

1 Kus Svetlomety

1 Kus Nabíjanie pomocou pripojenia USB Káble

Štítky: pochodeň práce, svetlomet, zbraň, maska, čínsky horúci hrniec, varič, hunter nastaviť, rj45 na wifi, tiesňové srd, led svetlomet, bear grylls survival kit, svietidlo.

Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

USB Nabíjateľné LED Svetlomet 6 Režimov & Pohybu, Zmysel, Funkciu Nabíjateľná IPX6 Nepremokavé Vedúci Pochodeň Baterka Worklight

Doplňujúce údaje

Cena:€4.66

SKU: w26760

Recenzie: