Vaša Spokojnosť Je Náš Cieľ! Užite Si Nakupovanie Tu! *Najmä pre Rusko Kupujúceho , pls uistite sa, že je vaše celé meno . Ruskí priatelia, nezabudnite použiť úplný názov alebo sa nemusia prijať balík kvôli novej colnej politiky vo vašej krajine. *Ruských priateľov, aby v lehote 5 dolárov môžete vybrať www.kalisilat.sk Šetrič Dopravu, pretože rýchlosť je veľmi rýchly, 20-30 dní na dosah. *Položka vám pošle na váš potvrdil Adresu v www.kalisilat.sk. Takže prosím, uistite sa, že váš doprava je správne pred zakúpením položky . *Kupujúci je potrebné loď na inú adresu (nie www.kalisilat.sk potvrdil, adresa), by mali kontaktovať nás pred kúpu tovaru. Nie sme responsiblity poštovné adresu poskytnutú neoprávnene * ak nemôžete získať vašu zásielku počas 45 dní , pls kontaktujte nás na rozšírenie ochrany dní ,vďaka ! preto sa ,prosím, donot vzťahovať spor v 45 dní ,je to nepríjemné * Náš úspech závisí od našej spokojnosti zákazníka. Preto. vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Takže prosím, láskavo nechajte nám 5 star a pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s týmto položka, ktorú ste dostali. Vďaka za vašu najláskavejšou spoluprácu!Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Prosím, obráťte sa priamo na nás a dajte nám problém ste sa stretli. Budeme sa snažiť v našich silách, aby ste spokojní riešenie.

Štítky: samsung s8 nahradenie panel, a310f displej, displej snímač bývanie, samsungs s8 lcd, lcd samsung sm g850f, prípade sm a310f, a4 rám foto, s8 obrazovke, a310f, oem samsung s8 späť sklo.

Číslo Modelu A3 2016 A310 A310F
Kompatibilný Model Samsung Galaxy S8 Plus
Názov Značky BatteryCoverr
Kompatibilné Značky Samsung
Materiál Kov+Sklo
Dizajn BAR

Pridať recenziu

Pre Samsung A3 2016 A310 A310F LCD Predný Dotykový Displej, Senzor+Bývanie Kovový Stredný Rám+Zadný Sklenený Kryt Batérie+Nástroje

Doplňujúce údaje

Cena:€13.35

SKU: w26795

Recenzie: