Tuya Smart Zigbee Detektor Dymu Čidlo Smart Home Security Alarm Systém Inteligentného života App Oznámenia, napájaná Batériou Dymový Alarm Požiarnej Ochrany

Podľa MoesHouse

Hlavné Funkcie:

1.Tuya Smart ZigBee Detektor Dymu:A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je potrebné pracovať s detektor dymu senzor,rovnako ako rôzne ZigBee inteligentných produktov, ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy a hrá nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje celý prepojenie vášho domu.Jednoducho pridať senzor do ZigBee hub po pridaní rozbočovač do Inteligentného Života/Tuya App.

2.Profesionálne bludisko dizajn, rýchle vnímanie oheň podporované, ktorý zabezpečuje vysokú citlivosť na dym a teplotu, účinne znižujú falošne pozitívne hodnotiť a robiť polícia presnejšie.Prijíma preferovaný spomaľujúce horenie materiálu plášťa, ktorý má vlastnosti žiarenia odpor, tepelnú odolnosť a vplyv.Okrem toho,detektor dymu poskytuje živý zvuk alarmu a svetlo blesku.

3.Aplikácie Push Notifikácie a Ovládanie:Kompatibilný so Smart Život a Tuya App umožňuje včasné zisťovanie nebezpečenstva požiaru alebo dymu a v reálnom čase oznámenia pre váš chytrý telefón.Nie je potrebné byť napojený na alarm hostiteľa, ktorý je schopný pracovať samostatne s ZigBee pripojený rozbočovač pre informovanie alarm situácie.A aj nízky stav batérie označením smart phone.

4.Nízka spotreba dizajn a dlhá životnosť batérie pre tento ZigBee nová verzia s nízkym napätím monitorovanie riadok funkcia k dispozícii.Na diaľku self-test pre dymu security ponúka oveľa pohodlie,ako aj manuálne vypnutie,je elegantne podporovaných prostredníctvom smart phone s poplachovej situácie,spolu so smart tlačidlo pre testovanie a zvuk ticha manuálne,ktorá je platná pre domácnosti,nákupné centrá,sklady, atď. s potenciálne nebezpečenstvo požiaru.

5.Real-time Voice Alarm Riadok s Širokú Škálu:Tento inteligentný detektor dymu vlastní široký rozsah monitorovania of3m dopredu,a to bude rozumne a rýchlo vydať viac ako 85 db zvuk budíka a push notifikácie, aby si Aplikácia automaticky;zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

Parameter:

Komunikácia Režim:ZigBee

Prevádzkové Napájanie:DC 3V(CR123A)

Hladina zvuku:≥85 db/3M

Monitorovanie Rozsah:3 m pred

Pracovná Teplota:-10℃~+55℃

Pracovná Vlhkosť:10%-95%RH

Inštalácia:Držiak

Package Listing:

1*Smart Dymový Alarm

1*Užívateľská Príručka

Poznámka:batéria je súčasťou balenia.

Štítky: senzor wifi, alarm kerui, mini sonoff, prepínač tuya, ios app mijia, prepnite položku wifi, dvere tuya smart, aqara, moeshouse prepínač, sonoff fob.

Režimu komunikácie zigbee
Monitorovanie rozsah 3 m pred
Názov Značky MoesHouse
Úroveň Zvuku väčšia alebo sa rovná 85 db/3M
pracovná teplota -10 C ~+55 Celzia
Inštalácia držiak
Pôvod CN(Pôvodu)
Prevádzková Vlhkosť 10%-95%RH
Operačný Výkon DC 3V(CR123A)

Pridať recenziu

Zigbee Smart Dymový Požiarny Senzor Detektora domáci Bezpečnostný Systém, napájaná Batériou Alarm Bezdrôtový Inteligentný Život Tuya App Control

Doplňujúce údaje

Cena:€22.53

Kategória:zľavy

SKU: w26843

Recenzie: