Ultrazvukové Práčky

Špecifikácia

Typ Položky:Ultrazvukové Práčky

Farba:Biela

Materiál:ABS

Batéria:500mAh

Príkon:1.5 W

Hmotnosť:85 g

Veľkosť:4.4*16,8 cm/1.73*6.61 v

Produkt Patrí

1*Hlavný Stroj

1*USB

1*Manuál

1*Box

Funkcie Elegantný vzhľad, ľahký a prenosný, ľahko sa prenáša a pohodlné. Pohybom na čistenie časť pomaly, nájdete blackhead, vyrážky a akné sa vyrieši. Aby lopata-typ tip kontakty pokožky odstrániť rozdrobených mazu z pórov. Kovové dotykový snímač pásy na oboch stranách, keď v prevádzke, vaše ruky musia mať dotykový senzor na oboch stranách, potom ion funkcia môže fungovať. Zrýchliť krvný obeh, podporovať metabolizmus, vyblednutiu škvŕn. Urýchliť metabolizmus epidermic buniek a obnovu pleti pružnosť a návrat do spoločnosti, hladkú a jemnú pokožku. Žiadne poškodenie alebo vedľajšie účinky na pokožku, jednoduchá obsluha, jednoduché použitie. Je potrebné krásy zariadenia pre mužov a ženy.

Poznámka: nepoužívajte toto zariadenie v okolí očí, poškodenej kože, ekzémom spôsobené kozmetika, prestavba zápalu stránky alebo oblasti akné. Prístroj je nízky hluk v dôsledku ultrazvukových vibrácií. Je to normálne. Prosím, neváhajte ho použiť. Nezabudnite, že toto zariadenie musí byť používané s krém alebo kvapalné a nemali by byť používané za suchých podmienok. Deti, tehotné ženy a kriticky chorých pacientov nemôže používať toto zariadenie. Udržať vaše ruky suché, keď používanie tohto zariadenia, inak napájanie môže byť skratuje. Po použití utrite sonda suchou handričkou a dezinfikovať s alkoholom.

Štítky: položka ultrazvukové pokožky práčky, pleť práčky ultrazvukové hĺbkové čistenie tváre machin, ultrazvukové pokožky práčky tváre, hĺbkové čistenie aniónové, lifting tváre stroj mini, logo ultrazvukové práčky, ultrason pokožky práčky, scruber, kozmetické baliace stroje, ultrazvukové silikónové práčky, priemyselné kozmetické stroj.

Funkcia Pleť Práčky
Funkcia 7 tvár čistenie zariadenia
Funkcia 5 Starostlivosť O Pleť Nástroje
Funkcia 8 Ultrazvukové Kože Tváre Práčky
Druh ABS
Funkcia 6 tvár masér
Výrobný proces Stroj Vyrobený
Zdroj Napájania elektrické
Názov Položky ultrazvukové práčky
Názov Značky iebilif
Funkcia 2 Ultrazvukové Čistenie Tváre
Materiál Iné
Funkcia 3 elektrické facial cleanser
Funkcia 4 ultrazvukové pokožky práčky
Funkcia 1 akné odstránenie blackhead

Pridať recenziu

Ultrazvukové Pokožky Práčky Hlboké Tvár Peeling Čistiaci Stroj Blackhead Odstránenie Face Lifting Proti Starnutiu Tváre Cleaner Masér

Doplňujúce údaje

Cena:€11.24

Kategória:zľavy

SKU: w26959

Recenzie: