Funkcie:

-Dual Prenosovej Sústavy (ANT+ / Bluetooth) Kompatibilný S Oboma Široko Používané ANT+ a Bluetooth Smart Zariadenia!

-Jednoduché na inštaláciu, INBIKE Cyklistický Snímač Rýchlosti ANT Bezdrôtová Nepremokavé Kadencie Pre Garmin Bryton GPS Bike Počítača , Ľahký, Bezdrôtové pripojenie a Č Magnet

-Rýchlosť a Kadenciu 2 v 1 Senzor (Ak je potrebné sledovať Rýchlosti a Kadencie v rovnakom čase, budete musieť kúpiť 2 jednotky)

-Kompatibilné S Garmin, Bryton GPS Cyklistické Počítač s ANT+ Systém

-Kompatibilné aj s indoor cycling platforma ako Zwift,Sufferfest,TrainerRoad a vaše obľúbené vnútorné.Funguje aj s voľným Wahoo Fitness aplikácie,Strava,RideWithGPS,MapMyRide, Cyclemeter,a ďalšie!

Popis:

Kompatibilný s oboma ANT+a Bluetooth Smart-Naše snímač je kompatibilný s oboma široko používané ANT+ a Bluetooth Smart zariadenia!

Rýchlosť a Kadenciu 2-v-1 Senzor-senzor môže byť použitý ako snímač Rýchlosti ALEBO Tempa, snímača (Ak chcete sledovať Rýchlosť a Kadenciu v rovnakom čase, budete musieť kúpiť 2 kusov).

Jednoducho reštartujte senzor (znova vložte batériu CR2032), ak je LED svetlo ZELENÉ,je to na Rýchlosť režimu. Ak svieti ČERVENÁ,je to na Kadenciu režime.Jednoduché,efektívne a pohodlné.

Tréneri Kompatibilné-Snímanie rýchlosti a Kadencie na vaše obľúbené indoor cycling platforma ako Zwift, Sufferfest,Tréner Ceste, a vaše obľúbené vnútorné. Funguje aj s voľným Wahoo Fitness aplikácie, Strava, Jazda S GPS, Mapa Moja Jazda, Cyklus meter, a ďalšie!

Ľahko inštalovať,Vodeodolný,Ľahký,Bezdrôtové pripojenie a Č Magnet - Stačí pripojiť tiaže 9g senzor a jazdiť. Bez magnetov alebo iných exponovaných častí line up, tieto senzory sú jednoduchá inštalácia, údržba a pohybovať medzi bicykle. IP54 Vode odolný & 400 hodín prevádzky robí náš senzor k životnému prostrediu, a bezproblémové.

Balenie Obsahuje:

1 x Rýchlosti a Kadencie, Snímač

4 x Snímač Popruhy

2 x Pad

1 x Manuál

Štítky: bryton rider, bryton, garmim strava gps, cadans senzor magene, znine cyklistické oblečenie, denso senzor, garmin, mravce hniezdo, bike, garmin, jersey strava.

Stopky a Príslušenstvo Rýchlosť a Tempo
Názov Značky INBIKE

Pridať recenziu

GPS Počítač, otáčkomer Rýchlosti a Kadencie Dual sensor bicykli rýchlosti a kadencie ANT+Bluetooth Pre GARMIN Strava iGPSPORT Bryton

Doplňujúce údaje

Cena:€14.19

SKU: w27027

Recenzie: