15 MM Volfrámové Elektródy 10 KUSOV WT20 ČERVENÁ WC20 SIVÁ WL15 ZLATO WL20 SKY BLUE WP ZELENÁ tmavo MODREJ WY20

DĹŽKA: 150MM

MNOŽSTVO: 10 KS

PROSÍM, VYBERTE si GOLOR A PRIEMER Typ Použitia 1.5% Lanthanated ( Zlato ) Na volfrámové elektródy obsahovať niečo menej lanthanum ako ich modré partnermi, a ktoré sú najlepšie použité v DC aplikácie . Oni sú najlepšie pre zvarov s zliatiny titánu, zliatiny medi, zliatiny niklu a nehrdzavejúce ocele.

2% Lanthanated ( Modrá ) elektródy sú populárne vzhľadom na relatívnu jednoduchosť zarážajúce, oblúk a nižšou intenzitou prúdu potrebné. Vykonávajú výnimočne dobre v oboch AC & DC aplikácií , a sú populárne všeobecné použitie elektródy. Modrá elektródy sú vysoko účinné pre zváranie hliníka, zliatiny, zliatiny horčíka, niklové zliatiny, zliatiny medi, zliatiny titánu, nízkolegované ocele, a nehrdzavejúce ocele.

2% Ceriated ( Sivá ) elektródy sú populárne vďaka svojej extrémnej ľahkosti zarážajúce, oblúk s nižšou amperages, a ich mimoriadny výkon s ohľadom na DC zváracie aplikácie . Vykonávajú najlepšie s zliatiny titánu, zliatiny medi, zliatiny horčíka, hliníka, zliatiny, zliatiny niklu, nehrdzavejúce ocele a nízkolegované ocele.

2% Thoriated ( Červená ) elektródy je Amerika je obľúbený elektródy z nejakého dôvodu. Extrémne dlhá životnosť a vysoko odolné, tieto elektródy sú základ v DC zváracie aplikácie. Tieto červené elektródy sú ideálne pre zliatiny medi, zliatiny niklu, titánu, zliatiny, a nehrdzavejúce ocele.

Vzácnych Zemín Mix

( Fialová )

Elektródy sú ideálnou náhradou za 2% thoriated (červená) elektródy. Rýchle a spoľahlivé arc-zarážajúce, dlhodobé a vysoko odolné, tieto budú vykonávať počas najťažších zváracie aplikácie. Ideálny pre hliníkové zliatiny, zliatiny horčíka, titánu, zliatiny, zliatiny niklu, medi, zliatiny, nízkolegované ocele, a nehrdzavejúce ocele. Čistý Volfrám ( Zelená ) klasické elektródy obsahovať aspoň 99.7% volfrámu a dodať všetky výhody, zvyčajne spojené s volfrámu – najvyšší vodivosť, odolnosť a výkon. Zelená elektródy sú vynikajúce pre AC zvaru, projekty súvisiace zliatiny horčíka alebo hliníkovej zliatiny.

0.8% Zirconiated (Biela) elektródy sú známe pre ich extrémne stabilný oblúk, vysoká odolnosť voči kontaminácii, a odporu volfrámu rozdelenie. Ideálne pre AC zváranie . Oni rukoväť vyššie amp úrovne pre zliatiny horčíka a hliníka, zliatin.

Štítky: stm32h750, wt20 zváranie volfrámové, kocka žehlička, ocim tig horák, krúžok volfrámu, spájky na šperky, kúpiť grafitové elektródy, flexibilné zlatej elektródy, tig volfrámu, binzel.

Prevádzkový prúd Závisieť s
Aplikácia TIG Zváranie
Prevádzková Teplota Pravidelné
Názov Značky JINSLU
Číslo Modelu WT20 ČERVENÁ WC20 SIVÁ WL15 ZLATO WL20 SKY BLUE WP ZELENÁ TMAVO MODREJ WY20
Zvárací Prúd záleží
Dĺžka 150mm

Pridať recenziu

Tig Elektródy 150MM Volfrámové Elektródy 10 KUSOV WT20 ČERVENÁ WC20 SIVÁ WL15 ZLATO WL20 SKY BLUE WP ZELENÁ tmavo MODREJ WY20

Doplňujúce údaje

Cena:€8.89

Kategória:Nástroje

SKU: w27107

Recenzie: