2018 najnovšie Yale PC Servis Nástroj v 4.91 diagnostické a programovanie program s crack súbory

Je to len pre 1 PC

PC Servis je Nástroj Windows na služby aplikácia, ktorá slúži na komunikáciu s nákladného vozidla systémy vnútornej kontroly. To môže byť použité na monitorovanie stavu a stavu jednotlivých subsystémov beží do kamióna. S touto schopnosťou, PC Servis Nástroj môže byť použitý na sledovanie súčasť prevádzky, alebo zistiť, či abnormálne udalosti došlo v aute, a pomáhať s ich diagnóza a oprava.

Účelom tejto príručky je popísať PC Servis Nástroj, ktorý pristupuje nákladného vozidla vnútornej komunikácie cez sieť rôznych MÔŽE adaptéry. Nástroj pracuje s rozmedzí Hyster® ICE a Elektrický Jazdec nákladné automobily. Je tiež kompatibilný s najnovším Elektrické Sklad výrobkov.

Vysoká úroveň licencie

Región: Všetky regióny Jazyky: anglický,nemecký, španielsky,taliansky,francúzsky OS: WinXP.win7 .8 .10 Množstvo CD: 1 CD Dátum aktualizácie: 2018 Ak potrebujete online pri riešení Problémov manuál a servisná príručka,Prosím kontaktujte ma!!!!! vďaka

Štítky: školenia programovania, pôvodu softvéru crack, pc softvér, pc softvér, softwar, darček právnik, deka a vankúš cestovanie, PC Program, zosi softvéru pc, winrar.

Verzia Softvéru yale v4.91
Hardvéru Verzia Yale PC Servisný Nástroj
Položka Druh Softvér

Pridať recenziu

2018 najnovšie Yale PC Servis Nástroj v 4.91 diagnostické a programovanie program s crack súbory

Doplňujúce údaje

Cena:€66.77

Kategória:zľavy

SKU: w27148

Recenzie: