Teraz 3ks pre 10%zľava

Popis:

"V neformálnom situácii, keď máte jeden divák, pozerať sa dole na účet a všetko ostatné je v mieste, potom sa chystáte na dovolenku s nimi stále dlhotrvajúci dojem, rovnako ako úžasné suvenír." -Pavol Romhany, *Recenzie Zmiznúť Časopis, Aké to je ísť nad rámec našej dimenzii a tajne do druhého?

Znie to ako Hollywood typ špeciálne efekty, s výnimkou teraz dostanete ukázať ľuďom ŽIŤ V OSOBOU.

Jason Yu z SansMinds " in-house designer tím navrhol Odtlačok na výzvu hranice toho, čo vizuálna mágia by mohlo byť. Predstavte si, že si schopný hodiť nejaký malý predmet DO účtu a okamžite strane zákona von. To je ultimate forme organických magic. Zdanlivo improvizovaná prírody listy divákov žiadny priestor na disbelieve, ale k poklesu ich čeľuste.

Žiadne slová nemôžu dodať to, čo tento efekt je ako. Musíte vidieť trailer TERAZ."

** TELEVÍZNE práva, ktoré nie sú zahrnuté pri nákupe. Prosím, kontaktujte SansMinds pre TELEVÍZNYCH práv.

Poštovné A Balné:

Objednávky sú zvyčajne dodávaný do 1-7 pracovných dní po potvrdení platby cez Čína Príspevok Letecky . To bude trvať asi 10-60 dni, aby sa dospelo v závislosti od vašej polohy. Skutočná doba prepravy sa môžu líšiť, a je najlepšie odhadnúť, ale nie sú zaručené. Ak sa nemôžete dostať príspevok po uplynutí 30 dní odo dňa, kedy nám poslali na vás , kontaktujte nás prosím priamo . My by sme sa s vami, aby ste ho vyriešili. Prosím, dôverujte nám, budeme poskytovať najlepšie služby s úprimný postoj. Kupujúci je potrebné venovať S&H opäť na reshipping položky (okrem zlej kupujúci adresa je napísali o nás) Jemné Pripomenutie: Prosím, nezabudnite na nás nechať POZITÍVNU spätnú VÄZBU A VŠETKÝCH PÄŤ HVIEZDIČKOVÝ SADZBY, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami. A sme radi, že nechať pozitívnu spätnú väzbu príliš! Avšak kedykoľvek, ak nie ste spokojní so svojím nákupom, neváhajte a kontaktujte nás cez TradeManager správy a budeme reagovať na vaše problémy čo najskôr! Pozitívne Ohlasy a Všetkých Päť Hviezdičkový za sekundu, sú pre nás veľmi dôležité, prosím, venujte zvýšenú úvahy pred odchodom nám neutrálne alebo negatívne ohlasy. Vždy môžeme usadiť žiadny problém priateľským spôsobom, súkromne. Ďakujeme, že ste!!!

Štítky: magic, dvd magic, magický trik, dvd magický trik, chatelain, magický trik sansmind, trik magic professional, trik, magic profesionálne stage, magický trik pre profesionálne.

Výkon Formulár Close-up Magic
Upozornenie vrátane Trik
Plastové Typ PC
Pohlavie Unisex
Materiál Plastové
Je Návod Súčasťou Áno
Funkcie Ľahké Robiť
Veľkosť One Size
Vekové Rozpätie Grownups
Druh Pestrá Prop
Názov Značky Hexahedron Magic
Číslo Modelu vrátane Trik

Pridať recenziu

Odtlačok (DVD a Trik) tým, že Jason Yu a SansMinds / close-up ulici karty magický trik / veľkoobchod

Doplňujúce údaje

Cena:€5.00

Kategória:Hračky A Záľuby

SKU: w27209

Recenzie: