Funkcie: .Pásy vonkajší plášť z UTP a STP kábel a CAT5 kolo telefónny kábel .Pásy RG-59/6/11/7 koaxiálny .Pásy plochý telefónny kábel .Kábel fréza funkcia Inštrukcie: 1.Zatlačte kazetu z bývanie,bude tlačiť na prednej kazety. 2.Kazeta je obojstranný, na jednej strane je k dispozícii pre RG-59/6 a inej strane je pre RG-7/11. 3.Pre odizolovanie koaxiálny kábel: a.Vložte kábel, kým sa zarovná s káblom sprievodca. b.Vložte ukazovák do striooer je prst prsteň,otočiť striptérka tým, že sa proti smeru hodinových ručičiek 3-5 krát. Kábel s izoláciou cut keď ste tuming oddestilované. c.Otvorte čeľuste a odstrániť kábel.Vytiahnuť preč vonkajšie jacker a dielektrické vystaviť vnútorného vodiča. d.Stripping vzdialenosť je určená pre 6 mm,pre každý dielektrické a vnútorné správania. 4.Pre odizolovanie kolo sietí kábla: a.Vložte kábel do druhej stripping otvoru otočte 1-3 krát v smere hodinových ručičiek,a potom otvorte čeľuste a odstráňte vonkajší jacker. b.Na blcak farba nastavovací gombík pre nastavenie kotúča hĺbky.Tum v smere hodinových ručičiek na zvýšenie blate hĺbky a proti smeru hodinových ručičiek na zníženie hĺbky. 5.Pre rezanie koaxiálny kábel,kolo neworking kábel alebo ploché telefónne káble,umiestnite kábel v polohe a potom stlačiť rukoväte. 6.Pre odizolovanie plochý kábel,vložte kábel medzi skrývka čepele.Squeeze rukoväte.Kábel musí byť vedený kolmo a potom vytiahnuť z nástroj. a.Vložiť 4P/6P kábel do dvoch záberom strane nástroj striper, kým sa dotkne Stop sprievodca. b.Vložiť 8P kábel do dvoch záberom strane fo nástroj striptérka a nech je rozšíriť trochu minulosti spodný rez čepeľ.

Štítky: koaxiálny striptérka, kombinácia kliešte stripping, cat 7 kliešte, tenký drôt striptérka nástroj, prevádzkované kábel striptérka, hdmi utp, kliešte ručné náradia, crystal niť, medený kábel striptérka, hliníkový vodič plavidla.

Aplikácia Multi Funkčné
Rukoväť Štýl Rovné
Druh Kombinácia Kliešte
Názov Značky JEKUIVEEY
Materiál Plasic
Funkcie Mini
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Plier Štýl čínske

Pridať recenziu

Ploché alebo Okrúhle UTP Cat5 Cat6 Vodič Koaxiálneho Koaxiálny Stripping Nástroj Univerzálny Kábel Striptérka Fréza Stripping Kliešte Nástroj pre Sieť

Doplňujúce údaje

Cena:€3.35

Kategória:Ručné Náradie

SKU: w27231

Recenzie: