66 LB Kováč Nákova Ocele Nákova 30 kg Pevné Tepelne Ošetrené Kolo Horn Prácu s Kovom

Tento ocele nákova má jedno kolo roh a jeden byt. Zaoblený roh na hladké, ohýbanie a tvarovanie, na hardy otvor pre príslušenstvo, dierovanie a ohýbanie. Ideálny pre kovov-kováčska, nitovanie, zlúčenie, kovanie a tvárnenie kovov, ideálne pre všetkých kutilov, alebo nadšenec.

Funkcie A Údaje:

【PREMIUM MATERIÁL 66LBS] vyzýva - To nákova je vyrobený z drop-kované, vysoko kvalitnej ocele pre vysokú tvrdosť, maximálna pevnosť a trvanlivosť. To odoláva ťažké rany. 【FUNKČNÁ ŠTRUKTÚRA] vyzýva - Kolo roh a plochý roh. Zaoblený roh na hladké, ohýbanie a tvarovanie, na hardy otvor pre príslušenstvo, dierovanie a ohýbanie. Pevný základ udržuje pevné. 【POVRCHOVÁ úprava] vyzýva - Plne leštené plochy, cez ktoré ochladzuje liečby, sprej náter účinne zmierňuje oxidačné reakcie. 【VEĽKÉ WOKING OBLASTI] vyzýva - To kováčskej vyhne prichádza s comforatble a širokú pracovnú plochu, dáva veľký pracovný priestor. Váženie 66 libier (30 kg), na nákovku môže byť ľahko prepravovať. 【ŠIROKÉ UPLATNENIE] vyzýva - To nákova je ideálny pre kovov-kováčska, nitovanie, zlúčenie, kovanie a tvárnenie kovov, ideálne pre všetkých kutilov, alebo nadšenec. Upozornenie: Naša ocele nákova dostali dva typy farebných(modrá alebo čierna)v našom sklade,budeme loď náhodne.

Kované Oceľové Konštrukcie

Vyrobené z drop-kované, vysoko kvalitnej ocele pre maximálnu pevnosť a trvanlivosť. Odoláva ťažké rany.

Hardy Otvor & Roh

Zaoblený roh na hladké, ohýbanie a tvarovanie, štvorcové a okrúhle hardy otvor pre príslušenstvo, dierovanie a ohýbanie.

Povrchová Úprava

Plne leštené plochy, cez ktoré ochladzuje liečby, s veľký povrch a ochranný náter, odolný voči korózii a rusk.

Pevná & Stabilná Konštrukcia

Váženie 66 libier (30 kg), pevný dizajn s klenuté základňu. Má výbornú rovnováhu a udržuje pevné.

Veľké Pultu

Tento kov forge prichádza s comforatble a širokú pracovnú plochu, dávať ľuďom veľký pracovný priestor zaoberať prácu s kovom.

Rôzne Aplikácie

Tento nákova je skvelé pre kovov-kováčska, nitovanie, zlúčenie, kovanie a tvárnenie kovov,ideálne pre všetkých kutilov, alebo nadšenec. Ideálne pre kovové pracovníkov a kováčska v každom kovové obchod a skvelé pre nitovanie, zlúčenie, kovanie a tvárnenie kovov. Je to dobrý strednej veľkosti podkovu pre väčšinu malých až stredných pracovných Miest.

Špecifikácie

Rockwell tvrdosti: 2" / 52 mm Hardy otvor: 20mmx20mm Kolo otvoru: 20 mm Povrchová úprava: Tepelne ošetrené Leštené tvár: 160mmx120mm Celková Dĺžka: 515mm Base: 195mmx160mm Farba: Modrá alebo čierna

Obsah Balenia

1 X Stôl Obchode Kola Horn Nákova

Štítky: dt rc čln, dekor kov, air horn, Z Nehrdzavejúcej Ocele, nástroj workshop, NÁKOVA, koberec kolo, Koberec, kvetináč forge, nákova kováč.

Leštené tvár
Base
Druh Iné
Hardy otvoru
Celková dĺžka
Použitie Komerčné Výroba
Okrúhly otvor
Materiál Vysoko Uhlíkovej Ocele
Pôvod CN(Pôvodu)
Výška
Typ Položky
Číslo Modelu 30KGGZ00000000001

Pridať recenziu

Jeden Roh Nákova 66Lbs Liatej Ocele Nákova Kováčskej Vyhne Nástroje a Vybavenie, Nákova Robustný Kolo Horn Kováč Jewelers Kovov

Doplňujúce údaje

Cena:€100.15

Kategória:Nástroje

SKU: w27236

Recenzie: