Značka: BackgroundTurnOver

Produkt: Akryl Zrkadlo

Materiál: Vysoko Kvalitné Akrylové(Životné prostredie), Silné, Kryté samolepiace, Zrkadlový Povrch Chránený Hnedého Papiera.

Hrúbka: 3 mm

Aplikácia: Spálňa, Obývacia Izba, Kúpeľňa, Detská Izba, Wc, Dvere, Kuchyne, Skladu, Strop

VEĽKOSŤ

O POLOŽIEK

•Kreatívne Navrhnutý Dekoratívne Hranice

•Vybrané 3 mm hrúbkou Pôvodnej Akryl, Hladké, Ideálne Reflexiu a Vždy Jasné, Ako Nové.

•Hladký okraj, Zabrániť rezanie strane.Ľahšie a Bezpečnejšie.

•Samostatne Stoja Silné Lepidlo, PRIPRAVENÉ NA POUŽITIE

MIESTNOSTI DEKORÁCIE

BALENIE PODROBNOSTI

Pre niektoré malé veľkosti samolepky budeme používať bublina v taške, bude dostatočne silný na ochranu výrobkov. A budeme používať Veľké alebo Malé okno pack na iné veľkosti pomocou penové dosky vo vnútri pre ďalšie ochrany.

ODPORÚČA POVRCHU

Používame silné lepidlo na zadnej strane nálepky, ale sme láskavo pripomenúť si nainštalovať produkt na úplne čistý, rovný a hladký povrch tak, aby nálepka mohol zostať rokov.

Hladké mramor

Keramické steny

Hladké nábytok

farba povrchu

Hladké sklo

Suché farba povrchu

Kov

Drevené steny

Hladké tapety

SLUŽBY

Sme vždy poskytovať vysoko kvalitné produkty pre našich klientov, a snažiť v našich silách, aby poskytovali čo spoľahlivé a najrýchlejší spôsob prepravné služby, ktoré si môžeme dovoliť. A prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky, odpovieme vám do 24 hodín s výnimkou víkendov.

Avšak, ak náhodou nie je nejaký problém s vašej objednávky, Prosím, kontaktujte nás bezprostredne pred odchodom neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, sľubujeme, že sa budeme snažiť všetko možné, riešiť problémy a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité a vďaka za vaše porozumenie.

Vďaka za vašu návštevu a prajem pekný deň.

Štítky: anastacia v beverly hill, zrkadlo kolo, Roztomilý Zrkadlo, ika nástenné zrkadlo, foto zrkadlá, kawaii zrkadlo, handričkou kawaii, 24kd binzel, plnej dĺžke zrkadlo, roztomilý make-up.

Názov Značky BACKGROUNDTURNOVER
vzor Dekoratívne zrkadlo
Tvar Oválne
Hrúbka 3 mm
Materiál Plastové
Funkcia 3D Zrkadlo na Stenu-Nálepky

Pridať recenziu

Zrkadlo Na Stenu Márnosť Telo Zrkadlá Kolo Pre Domáce Kawaii Make-Up Spálňa Izba Dekoratívne Obdĺžnik Vintage Swirly Rukou Kresliť M020

Doplňujúce údaje

Cena:€8.42

Kategória:Home Decor

SKU: w27277

Recenzie: