Názov produktu: Vysoko kvalitná Rýchla oprava Žehlička Na Drahokamu(Lepšie ako DMC) Rhinesotne Veľkosť: SS4 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30 Drahokamu Farba: Modrá Sopky Technics:Oprava Tvar: Flatback Okrúhly Tvar, Materiál: Krištáľové sklo je veľmi, veľmi shinning , páči sa mi to veľmi veľa,myslím, že sa vám bude páčiť moc!Sú oveľa lepšie ako DMC drahokamu ! 1.---- Diamantový vŕtací stroj vystrihnúť, 12~16 aspekty rovnomerne , technológia rezania zručnosti. 2.---- Pomocou nemeckého nízka teplota lepidla, ľahko železa ,Vrstva pevných, silne lepivé. 3.---- Krištáľovo Čisté rýdze lesklé , jednotné častice integrity, menej chýb . 4.---- Čisté, jasné farby , tam sú v súčasnej dobe 50 farieb voliteľné ,Budeme vyrábať viac veľkostí a farieb. 5.----Cenovo dostupný, vhodný najmä pre odev a ďalšie produkty. Sľub :100% najvyššej kvality ,Oveľa lepšie ako DMC kvality mieru!Môžete porovnať s dmc kvalita!!! Horúce taveniny lepidlo kamenné dno , môže byť tiež použitý na teplo vložiť , ktorý sa používa hlavne pre kostýmy : high-end oblečenie, šaty, svadobné šaty, tanečné šaty , prevedenie oblečenie , topánky , klobúky , tašky, šperky, atď. môžete ho použiť zúčastniť sa na iných DIY dielo , rôzne karty, šperky a ďalšie. Z rôznych dôvodov, ako sú počítačové monitory, obraz môže byť jemné rôzne, ďakujeme za pochopenie. Máme tiež Červené Sopky, Zelená Sopky, pre nové farby,pls, kliknite na nižšie uvedené fotografii:

Štítky: rýchla oprava motív drahokamu, štrasom prenos, rýchlu opravu, crystal rýchlu opravu, hot fix prenos, asterisk, hot fix kamienkami pruhy, rýchla oprava kamienkami vzory, lesk kože, prenos tepla.

Názov Značky OLeeya
Štrasom Rýchlu Opravu Malé Balenie
Použiť na
Štrasom Rýchlu Opravu Použiť Ako
Použitie Tašky
Technics Hot-Fix
Kamienkami Typu Voľné Kamienkami
Štýl flatback
aspekty Rovnaký rez Aspekty
Veľkosť SS4 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30
Materiál Sklo
Štrasom Rýchlu Opravu Farba modrá sopka
Tvar
Používa sa na
Typ Produktu Drahokamu Hot fix, žehličky Na, Nailhead, Štrasom Rýchla, Rýchla Motív
Číslo Modelu Y3849

Pridať recenziu

SS4-SS30 Vysoko Kvalitné Modrá Sopky Hot Fix Kamienkami Žehlička Na rýchlu Opravu Kamienkami Žehlička na Textílie Kamene pre Prenos Dizajn Y3849

Doplňujúce údaje

Cena:€2.77

SKU: w27369

Recenzie: