Prepravné informácie

Prosím, uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné a presné informácie, ako je meno a priezvisko kontaktnej osoby,adresa,psč a telefónne číslo pri vypĺňaní kupujúceho informácie,tak, že príkazy môžu byť odoslané k vám rýchlo a hladko.

Farby & Veľkostí

Obrázky sú vzorky pre referenčné účely. Vzhľadom na rôzne fotografie uhol a svetlo, a nastavenie farby zobrazené na fotografii sa nemusí zhodovať 100% tých, v položkách seba.

Všetky rozmery sú merané ručne, môže byť 2-3 cm odchýlky. Veľkosť meranie rôznych značiek môžu byť rozdiely, a tam môže byť mierne rozdiely medzi pohľad na vybavený model a dívať sa na vás v dôsledku rozdielov v obrázkoch. Prosím, láskavo pozrite si veľkosť a popis starostlivo pred nákupom.

Štítky: desmiit mužov plavky, mens cvičenie pančuchové nohavice nohavice, desmiit mužov, muž cvičenie nohavice, tenké mužov beží šortky, bežecká pad mužov, profesionálne beží pančuchové nohavice mužov, dolfin mužov beží šortky, desmiit, muži cvičenie nohavice.

Položka Dĺžka shorts
Materiál Spandex
popis 1 Beží Pančuchové Nohavice Šortky
Šport Typ Beh
Položka Druh TESNÉ
description 2 Školenia Krátke Šortky
Názov Značky desmiit
Na sezónu Jar,Leto,Jeseň
Funkcia Elastické rýchle suchých textílií
Vzor Typ Mozaika
Funkcie tvárny rýchle suchých textílií
Číslo Modelu s48
Pohlavie MUŽI

Pridať recenziu

DESMIIT Beží pančuchové Nohavice Šortky Pánske Fitness GYM Sport Krátke pre Mužov Cvičenie, Cvičenie, Tréning Jogging krátke Šortky Športové oblečenie

Doplňujúce údaje

Cena:€9.94

Kategória:zľavy

SKU: w27642

Recenzie: