YUER Business Pripomienky 1.Všetky ceny sú zahrnuté náklady na dopravu. Zasielateľ sa počíta podľa www.kalisilat.sk systém priamo. Takže ak si myslíte, že zasielateľ je príliš vysoká, prosím kontaktujte predajcu na kontrolu a dostať čo najnižšie ceny. 2.Ak zistíte, že vaša krajina nie je možné doručiť, prosím, kontaktujte predávajúceho skontrolovať a ponúkajú konečné náklady. 3.Všetko najlepšie ceny sú založené na množstve. Takže kontaktujte predávajúceho voľne dostať čo najnižšie ceny s nákupom množstvo. 4.Sme výrobca fáze svetlá nad 15 rokov, akceptujeme OEM alebo ODM produkty. Takže kontaktujte predávajúceho voľne do vyšetrovacej fáze svetlá, ktoré môžete nájsť v našom obchode. 5.Prijímame Paypal, Wester Union, TT bankovým prevodom platby príliš okrem Alipay. Tak povedzte nám, čo je výhodnejšie pre vás. 6.Dokončite, prosím, platbu najneskôr do 3 dní po miesto, aby tovar poslať čoskoro.

ZRUČNOSŤ ŠPECIFIKÁCIE: Data Vstup/Výstup: 3PIN-XLR Vstup/Výstup,DMX512 Spotreba : MAX 220W Zdroj Svetla: Biela 200W LED DMX kanály: 3 DMX Kanály Ovládací panel: 4 Stmievanie Krivky Sú k Dispozícii;Master Slave Synchronizácie;Samostatné ovládacie prvky Programu: Master/Slave,Auto,DMX512 Stmievač: Lineárne stmievanie Blesk: Electronicstrobe s pulz a náhodné efekty Optickej skupiny: Vysoký optický systém Zaostrovanie: Manuálne ostrenie Zoom: Manuálny zoom Uhol Lúča: Zoom 17degree-50degree IP rate: IP20 Bývanie: Die-cast, hliník Farba: Teplá Biela/Studená Biela/Teplá A Studená Biela 2V1 Prevádzková teplota : -20°-40° Merania: 61.5*28*21.5 cm Hmotnosť: 10.4 kg G. W: 11,5 kg Balenie zoznam pre každú jednotku: 1pcs led profil, bodové svetlo 1pcs, napájací kábel 1pcs príručka knihy YUER Viac Pozornosti 1.Uistite sa prosím, váš prijímač adresa potvrdená v www.kalisilat.sk je použiť pre túto objednávku. 2.Naše Produkty sú všetky tovar, elektronika. Takže sú fragil produkty. Dali sme fragil poznámky na každý balík. Prosím, uistite sa, že balík je dobre pred podpisom prevziať tovar. Ak balík alebo tovaru je zničený badlly pri preprave, prosím, fotografovať, ako záznamy a odmietnuť prijať ich a kontakt kuriérom alebo predávajúci, na prvý krát. 3.Všetky naše tovaru 1-3 roky záruku kvality, ak existuje akékoľvek problémy s kvalitou tovaru, nás prosím kontaktujte na prvýkrát, budeme sa snažiť vyriešiť ich do svojho uspokojiť. Máme profesionálne inžinier a sme venovať viac pozornosti venovať po službe. Takže naozaj sa nemusíte obávať sa ho. 4.Sme eagering získať 5 hviezdičiek spätnú väzbu, to je veľmi dôležité pre nás. Nenechávajte negatívnu spätnú väzbu skôr, kontaktujte nás na vyriešenie problému. Podnikanie je obtiažnosť pre nás a dúfame, že môžu zákazníci získať uspokojiť tovaru a služieb, ako mať zlú náladu. 5.Všetky ceny sú zahrnuté náklady na dopravu. Zasielateľ sa počíta podľa www.kalisilat.sk systém priamo. Takže ak si myslíte, že zasielateľ je príliš vysoká, prosím kontaktujte predajcu na kontrolu a dostať čo najnižšie ceny. 6.Ak zistíte, že vaša krajina nie je možné doručiť, prosím, kontaktujte predávajúceho skontrolovať a ponúkajú konečné náklady.

Štítky: dmx led, american dj tabuľka, príkaz krídlo, radič držiteľ dj, účinky svetla, led par rgbw, dj, dj mixer, ťažký dym, papier disco.

farba Teplá/Studená Biela/2V1 Teplé Studená Biela
Merania 61.5X28X21.5cm
Stmievač Lineárne stmievanie
Názov produktu LED Zoom Profil, Bodové Svetlá
Názov Značky Yuer
Bývanie Die-cast Hliníka
Moc 22
Data Vstup/Výstup 3PIN-XLR Vstup/Výstup
Štýl DMX Fáze Svetlo
Ovládacie prvky Master-Slave/Auto/DMX512,Zvuk
G. W 11.5 kg
Príležitosti Profesionálne Stage & DJ
IP sadzba Ip20
Položka Druh Etapa Svetelný Efekt
Zdroj Svetla Biele LED 200W
Napätie 90-240V
DMX Kanálov 3 DMX Kanálov
Číslo Modelu J196
Uhol Lúča Zoom 17degree-50degree

Pridať recenziu

4XLot Biela Farba, 200W LED Prefocus Profilom Ľahká Etapa Osvetlenie, Dj Vybavenie, DMX512 Led Profil Pozornosti Na Disco Koncert Dj

Doplňujúce údaje

Cena:€984.28

Kategória:zľavy

SKU: w27763

Recenzie: