SPTA 4"6" Palcov tvar T Špongia na Leštenie Pad POPIS VÝROBKU :

[Item]: Špongia Na Leštenie Pad

[Značka]: SPTA

[Materiál]: Polyester Huba

[Diameter]: 4"(100 mm) 6"(150mm)

[Vhodný pre]: 3inches/5inches Polisher

[Farba]: Modrá; Červená; Zelená; Žlté, Oranžové

[Funkcia]: Auto, Voskovanie, Leštenie a Rýchle dokončenie

[Pad Priemer]: 4 " (100mm)

[Späť Velvet]:3" (75mm)

[Hrúbky]: 1" (25 mm)

Prosím, dovoľte 1-3 mm chyby spôsobené ručné meranie, vďaka!

[Pad Priemer]: 6 " (150mm)

[Späť Velvet]:5" (125 mm)

[Hrúbky]: 1" (25 mm)

Prosím, dovoľte 1-3 mm chyby spôsobené ručné meranie, vďaka! Oblek Pre 5Inch (125 mm)/ 3Inch (75mm) Podklad Doska,Ľahko zmeniť na podložky z Podklad Doska

Funkcia:

Široko Použitie: Môžu byť použité na auto, loď, motorový bicykel, môžete tiež urobiť vosk. To môže priniesť najvyššiu úroveň ukázať auto lesk s ultra-hladký dokončovacie poľský podložky Farby & Rezné Sily

Farba: Zelená

T80 ťažké rez pena je v pevnej konštrukcie, rýchlo odstraňuje hlboké škrabance, nad sprej, 1200/1500# brúsenie disk značky a ťažkých oxidácii. Rez ako je vlna pad a nechať vysoko lesklý fnish. Platné pre poškriabaniu a vysoko pevné keramické farby.

Farba: Žltá

T60 high cut pena má intenzívne rezanie činnosť, ktorá odstráni hlboké škrabance, nad spreji, ťažké vírivá známky, 1500# brúsenie disk značky a ťažkých oxidácii, keď sa používa s ťažkými leštenie zlúčeniny.

Farba: Oranžová

T40 pena má stredne ťažké rezanie činnosť, ktorá odstráni 1500/2000# piesku škrabance, nad sprej, a nerovností povrchu, keď sa používa s leštenie zlúčeniny.

Farba: Modrá

T20 pena má ľahké rezanie akcie, a odstráni škrabance a vírivá známok, pričom ešte a hladký povrch s ťažkými leštenie zlúčeniny alebo micro-jemné zlúčenín na jednom kroku leštenie.

Farba: Červená

T10 peny má veľmi ľahké čistenie opatrenia na odstránenie ultra-jemným krúživým pohybom značiek, umývanie áut škrabance, a hazing, takže vírivá-free lesklý povrch, keď sa používa s dokončovacie leštidlá. Špeciálne Výhody

T-Tvar :

Špeciálne navrhnutý tvar T, belved okraji a v strede otvor.

Späť velvet je menší ako celé pad, ktorý sa dá vyhnúť nesprávne poškriabaniu alebo poškodeniu farby na povrchu. Centrálnym otvorom môže znížiť časť tepla.

Materiál:

Starostlivo vybrané polyester hubky vyrobené v Európe, vysoká hustota a vynikajúcu pevnosť v ťahu, môže dosiahnuť lepšie leštiaci účinok.

Odolávať vysokej teplote a opakovane vody umývanie.

Háčik&Slučky Backer:

Späť háku&slučky štruktúra má silné adhesiveness, zabrániť leštiaci pad od posuvné alebo pádu pod vysokej rýchlosti otáčania.

Odolný proti korózii, samolepiace, pohodlne vymeniť leštiaci pad

O Používaní A Účinok

Môže byť použitý pre veľké plochy pneumatické alebo elektrické leštiace zariadenia. Používa sa pre automobilový leštenie a zlepšuje lesk farby povrchu. Používa sa pre všetky druhy srsti farba voskovanie, leštenie a tesniace glazúra, zlepšenie ľahkosť.

Môžu byť použité na rotačné polisher,dual action polisher a vzduchu sander,vysoko kvalitné penové podložky môže leštenie viac ako 20 áut .

Suchého zipsu na zadnej strane je pevne prilepené na tele leštiaci pad tak, že to nebudú vyhodené aj keď leštené pri vysokej rýchlosti Použité pre auto / loď / handry na leštenie, rôznych farieb a leštenie majú rôzne leštenie účinky. Zámorské Sklady

SLUŽBY PO PREDAJI SLUŽBY

ZÁVÄZKU, Ak nejaké problémy kvality ako dizajn, výroba, funkcia v záručnej dobe, SPTA nesie plnú zodpovednosť a niesť všetky ekonomické vznikli. PRIAZNIVÉ

CENA SPTA poskytnúť životnosť priaznivé ceny kupujúcemu s materiály a náhradné diely, použité v prevádzke systému.Zariadenia na údržbu. ODBORNÉ USMERNENIE Vymenovať špecializovaný technik učiť, ako inštalácia, používanie, údržbu a opravy. Budeme vám obrázky alebo videá vyjadriť jasne. O ZÁSIELKE Doprava Krajiny Poštovné Spôsob Určenia Krajiny/Oblasti Odhadovaný Čas Doručenia Čína Cainiao Super Ekonomiky na celom Svete Asi 30-60 pracovných dní Yanwen Ekonomické Air Mail na celom Svete Asi 30-60 pracovných dní 4PX Singapur Post OM Pro celom Svete Asi 30-60 pracovných dní Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus celom Svete O 25-60 pracovných dní Čína Príspevok Air Mail na celom Svete O 35-60 pracovných dní J-ČISTÝ celom Svete O 35-60 pracovných dní ePacket po celom Svete Cca 15-30 pracovných dní www.kalisilat.sk Štandardná Doprava po celom Svete približne O 20 až 30 pracovných dní ruskej Federácie IML Vyjadriť Hlavné Mesto O 7-20 pracovných dní odľahlé Mesta O 15-35 pracovných dní J-NET Hlavné Mesto O 7-20 pracovných dní odľahlé Mesta O 15-35 pracovných dní Španielsko TR72 PAKETOVÉ

Štítky: auto gadget, podložka myši, aplikátor vosku, filter ro, makita rotačné polisher, caddy kuchyňa, g pad 3, poľský koliesko, ro, ventilátor podložka.

Oblek Dual Action Polisher / Rotačný Polisher
Použitie Auto Nárazníkov
Priemer 3,5 palcový(80mm)/6inch(150mm)
Funkcia Auto Leštenie
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky SPTA
Rezná sila T80/ T60/ T40/ T20/ T10
Materiál Polyester Huba

Pridať recenziu

SPTA 3.5"(90 mm)/6"(150mm)/ Auto Spong Leštenie &Nárazové Vypchávky DA/RO/GA 3"(80mm)/5"(125 mm) Auto Polisher

Doplňujúce údaje

Cena:€3.33

Kategória:zľavy

SKU: w27806

Recenzie: