Druhá generácia 2 vstupné / 4 výstup: USB 2.0 Audio interface s dvoma Scarlett Mic/Nástroj predzosilňovačov, 24bit/192kHz USB Zbernice Napájania. Pro Tools | Prvý & Ableton Live Lite nahrávanie softvéru, pluginy a vzoriek v cene. Mac & PC kompatibilné. Milí priatelia: 1: je tam technický problém, Tipy, ak je v počítači systém win7 64-bitový systém, súčasne musíte nainštalovať zvukovú kartu vodiča pred, nainštalovaný systém win7 patch (Windows6.1-KB3033929-x64), Potom nainštalujte ovládač, potom pripojiť zvukovú kartu. 2: windows 10 x 64 Žiadny takýto problém! Je potrebné stiahnuť ovládač na oficiálnych stránkach je možné. Ďakujeme! Kľúčové Vlastnosti: *Dve prírodné znejúce Scarlett mic preamps s veľkým množstvom dokonca získať *Dve novo navrhnutý nástroj vstup, určený pre vážne hot pick-up *Trieda-vedúci konverzie a vzorky sadzby až do 192kHz / 24 bit *Super-nízka latencia* na používanie doplnkov v reálnom čase bez potreby pre DSP *Cue mix zapínanie, s štyri analógové výstupy *Jeden slúchadlá výstup s gain control *MIDI I/O pripojenie, ideálne pre odosielanie/príjem MIDI poznámky zo Stage Piano *Kompaktný a dosť ťažké vziať kamkoľvek *Napájaný USB, takže sa nemusíte nosiť napájací kábel *Zahŕňa Pro Tools | First - Focusrite Tvorivé Pack a Ableton Live Lite 8All, dodatočný software a slučky, ktoré potrebujete, ak chcete spustiť nahrávanie * Super-nízke spiatočný oneskorenie bolo ocenené v ‰ ke 2,74 ms, práca v 96kHz s 32 vzoriek rezervy na Logika Pro X, beží na Mac Pro a OS 10.11 Špecifikácie Produktu: Čo je v krabici: Scarlett 2i4 (2. Generácie) USB Audio Rozhranie USB Kábel Bundle kód pre svoj voľný software-Požiadavky na Systém: Mac OS X Yosemite, El Capitan Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 dodaného Softvéru: Red 2 A 3 Plug-in Suite Softube Čas a Tón Pack Pro Tools Prvý | Prvá Focusrite Tvorivé Pack Ableton Live Lite hudobnej tvorby softvéru, 2 GB Loopmasters zvuky a vzoriek Novation Basy Stanice VST a AU plug-in syntetizátor NOVÝ SOFTVÉR OKREM:Návykové virtuálne Tlačidlá nástroja z XLN Audio je zadarmo so Focusrite rozhrania. Jednu plnú licenciu na účet, vám umožňuje vybrať jednu Návykové Tlačidlá nástroja, ako sú Moderné Stojanové, Grand Studio, Elektrické Grand alebo Označiť Jeden. Hmotnosti a Rozmery: 0.92 kg (s príslušenstvom) 0.87 kg (bez príslušenstva) 4,7 cm x 21.0 cm x 13.8 cm (H x W x D)

Štítky: zvuková karta usb 41, behringer u phoria um2, av kábel slúchadlá, scarlett, ios usb audio interface, focusrit, audio rozhranie pre nahrávanie, nastaviť scarlett 2i2, behringer potenciometer, scarlett solo.

Odporúča Slúchadlá Maximálna Impedancia <32 Ohm
Vstavaná Batéria No
Package Áno
Input Type USB
Typ Výstupu USB
Názov Značky Focusrite
Druh Zvuková Karta
Číslo Modelu Scarlett 2i4

Pridať recenziu

Nový Inovovaný Focusrite Scarlett 2i4 II 2. generácie 2 v/4 z USB audio rozhranie zvukovej karty pre Nahrávania, aranžér, live

Doplňujúce údaje

Cena:€199.63

SKU: w27832

Recenzie: