Vitajte Na Pipeng Obchode! Popis

Náš obchod sa špecializuje na všetky druhy výtvarného plagáty na stenu art izba dekor domáce dekorácie. Predmety našich plagátov obsahujú animácie, príroda, šport, obrázok, filmy (TV play), hry, zvierat a pod.

Materiál z našich plagátov je Tkanina, s jemnou textúrou a hladký povrch. To je veľmi tenké, nie vodotesný, ale môže to byť zachovaná na dlhú dobu.

Vzhľadom na obrazovke rozdiel a nastavenia fotoaparátu, reálne plagát môže mierne líšiť od toho, čo vidíte na obrazovke. Dúfame, že sa vám môže to pochopili. Ponúkame obdĺžnik plagáty (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 80cmx120cm) a námestie plagáty (30cmx30cm,50cmx50cm, 60cmx60cm, 80cmx80cm). Zabezpečujeme aj viac kusov plátne, plagát, zmes (napríklad 5 kusov zmes, 3 kusy v kombinácii atď.).

Platby

Všetky platby uskutočnené na www.kalisilat.sk sú spracované prostredníctvom PayPal alebo Alipay. Doprava

Ak sa rozhodnete štandardná doprava (napríklad Epacket ), je doprava zdarma. Ak sa rozhodnete expresná doprava (ako DHL), mali by ste zaplatiť za prepravu. Podmienky Predaja

O Drevený Rám

Na neškodné drevené rámy sú k dispozícii, môžete vybrať plagáty s rámom, alebo nie. Rámy majú stanovené veľkosti (30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 30cmx30cm, 50cmx50cm, 60cmx60cm). Ak veľkosť rámu, ktoré potrebujete, nie je ako to, čo je uvedené dopredu, prosím, kontaktujte nás pred platby.

Vzhľadom k dlhej distribúcia vzdialenosť, ak plagát je odoslaný po montáž rámu, plagát je veľmi ľahké byť poškodený na ceste. Takže musíte montáž na rám sami (s Rámom, urob si sám). Nebojte sa, poskytneme pokyny, a to nie je ťažké pre montáž na rám.

O Vlastný Plagát

Ak chcete tlačiť svoje vlastné fotografie, kontaktujte nás, a posielať svoje vlastné obrázky k nám. Obrázky môžu byť akéhokoľvek formátu JPG lepšie. Vyššie pixelov obrázky majú, tým lepšie plagáty vzhľad. Po obdržaní vašej obrázky, zašleme vám špeciálny odkaz, potom si môžete kúpiť. Okrem výbere obrázkov, môžete tiež vybrať svoj obľúbený veľkosť. O Mne

Ak vy, alebo vaši priatelia potrebujú tlačiť wall art textílie plagáty pre miestnosti dekorácie domova ako foto plagát, obraz, plagáty, maľba plagáty, atď., náš obchod je dobrou voľbou!

Budeme poskytnúť najlepšiu kvalitu plagáty a najlepšie služby pre vás s integritou. Kontaktujte Nás

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať Centrum Správ z www.kalisilat.sk Platformu, budeme sa snažiť vyriešiť to.

Prajem vám veľa šťastia každý deň!

Štítky: náhrdelníky valeria, dámske šperky valeria, prípade valeria, záznam agarest vojny valeria, náušnice valeria, valeria ocele dýku, kúzlo valeria nerez, valeria prívesok, valeria lukyanova úsmev, val karneval prípade.

Číslo Modelu NO
Druh plagát
Tvar Vertikálne Obdĺžnik
Pôvodný No
Rám Áno
Technics Sprej Na Maľovanie
Podpora Base Plátno
Rám režim Rámovanie urob si sám
Štýl Moderné
Médium Akryl
Predmety Obrázok Maľovanie
Názov Značky XMHMJ DEKOR
Materiál Tkaniny Tkaniny
Formulár Byt

Pridať recenziu

Horúce telo Valeria Guznenkova PSY02 plátno tkanina plagát vlastné tlač na stenu decor izba dekor domáce dekorácie (frame je k dispozícii)

Doplňujúce údaje

Cena:€6.21

Kategória:Home Decor

SKU: w27946

Recenzie: