1:Vzhľadom na limitné meranie, skutočná veľkosť určite majú niektoré drobné chyby (menej ako 2 cm).

2:Všetky veľkosti v našom obchode, zvyčajne znamená, Veľkosť Obrázku .

Na základe HD plátno

Predmety zahŕňajú: vŕtačka,plátno,zásobník,bod diamantová vŕtačka pero,lepidlo,papier A4,box/papier balík Tipov : prosím, starostlivo skontrolujte po prijatí tovaru,ak majú problém,prosím zmluvy nás

1:Otvorte vašu zásielku,skontrolujte súpravy, či všetky diely sú kompletné, alebo nie. 2:Kontrola živice diamanty, farebné a príslušný kód farby 3:Vyberte znak (symbol),nájsť zodpovedajúce diamanty 4:Použitie pera vyzdvihnúť diamond,dať ju na príslušné pozície 5:Po hotové, mierne zatlačte diamanty s rukou, aby im pevne pripojené. POZNÁMKA: Prosím, vyplňte svoje meno a priezvisko vrátane krstné meno,Stredné meno a priezvisko počas uskutočnenia platby.

Vyplňte, prosím, v správnu adresu vrátane vášho bytu Č,Ulica,Mesto, Región a Krajina,v opačnom prípade vašu zásielku môže asi byť vrátené!

Vystrihnúť,aby sa meranie mohlo spôsobiť veľkosť odchýlky (plus a minus1-2cm fluktuácia),farba aberration je vzhľadom na monitory,počasie,osvetlenie a ďalšie faktory,Obrázky budú mať rôzne farby v rôznych monitoroch, ale nemá to vplyv na appearence maľba,Prosím pochopiť.

Milí kupujúci, ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb, kontaktujte nás prosím pred odchodom negatívnej spätnej väzby, potom budeme snažiť riešiť problémy a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité a vďaka za vaše porozumenie.

Vďaka za účasť a prajem pekný deň. [Tipy]:živice diamond nejedlé, nedovoľte deťom hrať sa s cieľom vyhnúť sa nehodám ako prehĺtanie.

Štítky: atrament pad set, 5d diamond maľovanie homlif, diamond mozaika, 5d psa, 5d diamond rose, diamond mozaiky lebky, homfun sova, 5d diamond maľovanie pre dieťa, diamond mozaiky plné námestie, diamond mozaiky predaj.

Vlastnosti Diamond Výšivky
Použitie Obrazy
Kategória Diamond mozaika
Materiál Živica
Typ Tlače 5D
Formulár Jeden
Vonkajšie Balenie Farebné Políčko
Štýl Európa
Diamond typ Špeciálne Tvarované
Vzor Typ PORTRÉT
Rám No
Názov Značky DUTEY
Plátno Metóda Balenia Zrolovaná
Diamond KOLO diamond
Diamond Tvar Námestie
Súprava Typ cross stitch
Vložením Oblasti Plná
Počet Farieb 30-45
Počet diamantov 1-10 druh
Diamond vlastnosti Lesklé kamienky

Pridať recenziu

Plné Námestia/Kolo Vŕtať 5D DIY Diamond Obraz"Trhanie kvetov"3D Diamond Výšivky Cross Stitch Mozaiky Domova Darček ZPV

Doplňujúce údaje

Cena:€3.79

SKU: w27952

Recenzie: